0ii

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

See oleks mu neljas kord ühenkdriikidesse siseneda, tänaseni olek täintnud kõik nende nõudmised ja olnud korrektne, seega võibolla varasem ajalugu räägib minu jaosk head. Aga kindlam vist oleks ikka võtta ka tagasipilet, seda siis kuue kuu päras, kuna nii kaua lubatakse mul korraga siin aega veeta. Teatud fakte oman, millegu suudan tõestada, et kuidas järgmsed 6 kuud siin veeta kavatsen ja mille arvelt see tuleb, kuid alati on võimalus et see ei täida nende nõudmisi. Kuid annan endast parima!

Autoga see reis ette võtta on muidugi üks võimalus, aga mitte seekord. Kuna viisa on mul küll 10-ks aastaks, aga riiki sisenedes antakse aeg mille korraga võid veeta, mis mul siis lõppeb juunis. Seega juunis on plaan kodumaale tagasi lennata, kuna pilet on juba töö poot olemas ja seejärel oma reis sealt alustada, ehk siis Eestist.

Olen teadlik, et üksi reisides on väga palju asju, mida jäävad saamata ja hetki mis jäävad jagamatta, aga see on üks siht selle reisi suhtes, välja selgitada kas ja kuidas saan hakkama.

Su raamatule panen pilgu peale ja sinule olen ma tänulik, et mõtteid jagasid!

Oman plaani külastada Floridat nüüd lähi, või veidi kaugemas tulevikus, seega on tore kuulda sellist informatsiooni. Oman ka rahvusvahelist juhiluba, kuid tore on siiski teadvustatud olla. Sellise karmi nõudmise põhjust ka oskad õelda?