mac

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Olin veebruaris El Nidos ja oli täiesti võimalik ka kohapealt leida teenusepakkuja. Leppisid kokku kuhu, kui kauaks, palju inimesi, palju raha jne!

Minul täpselt sama mure Firefly-ga. Tagasiside puudub ja Checkmytripist näen samuti,et tühistatud. Huvitav, kui oleksin reisimisest natukene kaugem inimene ja ilma kontrollimata läheksin talvel lennujaama oma lennule, kuid selgub,et lennud tühistatud. Mis siis saab? Aga ootan ka meeleldi Raido vastust ja siis tuleb vist ise ka neile helistada ja uurida milles asi, miks piletid on tühistatud!? PS! Nagu aru saan siis Flugladeni inimestega saab rääkida ainult saksa keeles?

Meil ka 4 piletit Flugladenist ostetud ja siiani vaikus. Chekmytrip-i andmetel on kõik lennud tühistatud. Samas elektroonilised piletid on meilil olemas. Ei teagi kohe, kuidas nüüd edasi käituda, kas jääda ootama või saata kiri Flugladenile? Nagu ma aru saan, siis on praegu tulnud tagasiostuteated, ainult Etihadi kodulehelt ostnutele? Keegi võiks jagada infot, kui Flugladen ühendust võtab(kui võtab) ja mida pakuvad, räägivad.

Aga on kellelgi kogemusi, kaua reaalselt viimasel ajal aega on läinud viisaga? Nii postiga saates, kui ise kohapeal taodeldes? Ja pangaväljavõte peab olema iga reisija kohta eraldi? Ei julge pileteid ära osta, kunagi ei tea, kaua neil viisade tegemine reaalselt aega võtab.

Plaan on minna Phuketi umbes 3 nädalaks ja selleks peab taotlema viisa Tai saatkonnast Helsingis. Küsimus on järmine,et kas ma pean tõesti neile saatma oma pangakonto väljatrüki kontojäägiga? Samas on plaan lennata kohale ja sealt vaadata ööbimiskoht.Aga viisataotluse peal on ka olemas koht, kuhu pean kirjutama hotelli vms nime? Ja ka lennubroneeringu numbri. Aga ei julge ennem pileteid broneerida, kui viisa käes. Kellel kogemusi palun andke nõu kuidas oleks õige käituda.