Nicole Laasner

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

3 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tänan abi eest. Rääkisin kindlustusega ja sain asjad selgeks ;)

Hotellid Antalya kandis

Tere, tahan minna perega siis aprillis-mais puhkama Türki, kuid nüüd on siis selline probleem, et ei leia sobivat hotelli. Suhtlen küll reisifirmaga (GoAdventure), kuid tahaksin ka teada teie arvamust. Kirjutake palun siia enda arvamus mida teie arvate neist hotellidest:

IC Green palace

Palmet Resort

Grand Beauty Hotel

Soovitate äkki ise mõningaid hotelle?

Jätke see GoAdventure rahule. Ma arvan, et teises reisibürood on samasugused ja isegi kui on lennukites/hotellides on ''Overbooking'' siis see pole ju reisifirma süü. Mõned teist lihtsalt vinguvad ja ei võta asja positiivsest küljest. Kui teile ei meeldi siis bronnige ise enda reis...

Nende hottelide jamas tahaksin ma reisikorraldajate eest välja astuda. Mina süüdistaksin reisifirmade asemel hoopis hottelli. Reisikorraldajad peavad uskuma mida see hotell räägib. Näiteks kui hotell ütleb, et neil on UAI (Ultra All Inclusive) siis reisifirma loomulikult peab seda juttu uskuma ja vajadusel isegi kontrollivad üle. Kui tuleb välja, et teil on toad mustad või sisalikud roomavad ringi siis peale teid on hotell ka reisifirmat tüssanud.

Endal on väga häid kogemusi olnud ja kui keegi jälle uudishimulikuks läheb siis minu reisikorraldaja oli Dimitri :)