kajakohv

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kuna ma üksi reisin ja mu orienteerumisvõime on väga piiratud, siis üksi ringi trippida naljalt ei julge. Cameron Highlandsi on nii palju kiidetud, et tuleb see ilmselt KLiga asendada. Singapurist saab bussiga otse Lumutisse, nii et no problem. Tänud kõikide soovituste eest :)

Tundub mõistlik, kuna ma tõesti ei fänna väga suurlinnu. Olen suur sõber eri rahvaste köökide suhtes ja mõtlesin seetõttu linnas ringi seigelda, aga loodetavasti suudab Melaka kõike seda ja pealekauba kultuurielamusi pakkuda. Tänud!

Olen soovituste järgi Pulau Pangkori juurde jäänud ja sooviks sinna hirmsasti trippida. Kuna sain soodsad lennupiletid Singapuri, siis alguspunktist sihtkohta jõudmine tundub kuidagi keeruline, ei lähe otselendu,ei sõida sinna otse ei buss ega rong. On kohapeal käiduil äkki soovitusi või oleks lihtsam tee valida lend Langkawile? Peale saarel pleesitamist tahaks kindlasti ära käia ka Kuala Lumpuris, Melakas ja lõpuks jõuda tagasi Singapuri ja seda kõike 15 päeva sees. Kuulaksin meeleldi kõigi lahendusi.

Kaja