kylla

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kas Doha lennujaamas need lendude vahelised ajad 1h 15min ja 1h 25min on reaalselt võimalikud? Lennukist väljumine ja passikontroll 2x võtab ju piisavalt aega, et ei pruugi järgmisele lennule jõuda...või kuidas kogemused on?

Ise lähen Miamisse TAPiga, tahtsin küsida kes läksid TLN-Helsingi-Lissabon-New York-Miami, et kas pidi New Yorgi lennujaamas pagasi välja võtma ja minema immigratsioonist läbi või läksite otse edasi connecting flight kaudu Miamisse ja pagasi saite sealt? Siin on mõnes kohas öeldud, et PEAB võtma esimeses lennujaamas Usa-s pagasi välja ja minema immigratsioonist läbi, panema siis need uuesti lindile ja lähed edasi....et kas PEAB või saite te pagasi kätte Miamist ilma seda protseduuri läbimata, et pagas Tallinnast-Miamisse ja saab kätte? Olen väga tänulik vastuste eest.

Et siis kindlalt PEAB pagasi välja võtma esimeses USA ümberistumise lennujaamas kuigi kinnitatakse, et see läheb lõpuni??

Ja kui ma usun seda lennujaamatöötajat, et see läheb lõpuni siis see ikkagi esimeses ümberistumiskohas USAs tiirutab seal pagasilindil???