Spa

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

8 meeldimist
30 postitust
29 kommentaari
Viimased kommentaarid

Äkki oleks mõistlik tõsta minek  hoopiskiSeptembri esimesse nädalasse? Kuna lapsega naguinii pikalt rannas ei peesita, siis pilves ilm meid ei morjendaks. Mis arvate?

Kas tõesti keegi ei oska midagi oma kogemustest öelda?

Väga kahju, et meie maailm on sellisele tasemele jõudnud, et kõigis ja kõikjal nähakse tonti! Kui vaja võin saada pildi mänguajadest vms. Triplekix peale teie ebavajalikku kommentaari on selge, et keegi mind aidata ei taha. Aitähh teile!

Lihtsalt informatsiooniks, oleme hetkel Lamai Beachil ja siinses suures Tesco Lotuses on värsked mustikad (Tšiilist) täiesti olemas. 125g karp maksab 78 bahti. Takso lennujaamast Lamai Beachile 2-le täiskasvanule ja 3-aastasele lapsele maksis 700 bahti.

  1. Uusi sihtkohti ei külastanud
  2. Tai ( Koh Samui ja Bangkok ) ja Tenerife
  3. Tenerifele ja Aasiasse

Kas tõesti keegi ei tea?

Tere, Oleme minemas 3-aastase tütrega Koh Samuile ja Bangokki. Jaanuari keskpaigas ja Veebruari alguses.

Olen olnud Marrakechis Jõulude ajal, tagasi tulime 30.12. Käisime küll rannas ja isegi ujumas. Selline meie suvi +24/+25 kraadi, ainult tuuline.

Tere. Kui vanad on lapsed? Mina soovitaks mõnda saart: Koh Samui, Koh Lanta jms. Endal plaanis minna Jaanuaris 3,5-aastasega ja just Koh Samuile.

Tere Isaac, kuidas ja kus seda teha saaks?

Tänud kõigile! Sain siiski hakkama. Kasutasin abikaasa tahvlit ja lülitasin wifi välja :) Piletid ostetud. Nüüd uus küsimus, kas keegi on seal varasemalt ka käinud? Ostsin piletid paketile, kus sees on ka tornide külastus. 09:15 sissepääsuga ja tornidesse minekuga 09:30. Kirjas oli, et aega on 90 min. Kas pärast tornides käimist lastakse veel kirikusse jalutama või oleksin siiski pidanud planeerima enne kirikus ringi vaatamist ja viimases lõpus torni minemist? Teine rumal asi, mis ma tegin, ostsin 3 piletit. Aga seltskonnas ka 2 a laps, teda ülesse naguinii ei lubata. Mõtlesime, et mis siis, käime vahetustega, aga seda taipasin alles hiljem, et torni mineku aeg ju meil kõigil üks. Huvitav kas seda saaks koha peal ümber mängida. Kindlasti uurin koha peal ka, aga äkki kellegil on eelnevaid kogemusi? Tänud juba ette.

Tere. No ma ei tea mida ma valesti teen :( Üritan minna läbi Exploreri ja MozillA. Vastuseks saan vaid:

Web Site is OffLine

Error 522 Ray ID: 2a93d043f37737b6 • 2016-05-26 20:00:44 UTC Connection timed out

Kahjuks mul ei avane lehekülg sagradafamilia.org. Kas on veel mingeid võimalusi?

Kas tõesti keegi ei oska aidata?

Lihtsalt infoks, lapsel kadus õnneks palavik ja tugev nohu andis järele. Nina veidike oli veel kinni, kuid otsustasime siiski minna. Eile lendasime ja kõik läks hästi, andsin Zyrtecit ja laste Otrivini enne lendu. Praegu veel natuke on nohu, loodame sellest siin soojas mereääres lahti saada nädalaga, et siis 11-ndal ilusti koju tagasi lennata. Ja kõigile, kes siin imestasid, loomulikult on mul korralik reisikindlustus ja lapse tervise halvenedes oleks seda ka kasutanud ja reisi ära jätnud. Aga õnneks polnud vajadust.

Meie ööbisime paar aastat tagasi Ibis Milano Centro hotellis. Väga hea hinna ja kvaliteedisuhe. Asukoht ka super. Korralik 3* hotell. Julgen soovitada.

Tere. Kus kohver asub? Kas on kasutamata?

Käru mõõdud kokkupandult 55x44x18, mudeliks BabyZen Yo-Yo. Panengi ta kotti ja loodan parimat, et näiteks turvakontrollis juba ära ei korjataks vms.

Kärule on olemas õlakott ( näeb välja nagu läpaka kott ) ja ta läheb kokku nii väikeseks koos kotiga, et mahub käsipagasi mõõtmetesse. Miks teda siiski ülesse võtta ei taheta lubada? Aru ma ei saa :(

Pagas on kindlustatud, kuid summa ainult 320 eur, aga käru maksab tunduvalt rohkem. Selle pärast tahakski ta võtta käsipagasisse. Kas tõesti pole võimalik eraldi asja kindlustada? Inimesed kindlustavad ju maju, autosid, lemmikloomi??

Tegemist charterlennuga ja nemad soovitasid uurida lennujaamast, lennujaam aga charteri firmast. Ühesõnaga mingit vastust sealt ei saanud, Küsimus oli hoopis, kas eraldi on kuskil võimalik seda käru kindlustada??

Küsimus siiski 2016 Juuni kohta.

TarmoK, tänud info eest.