Spa

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi
5 meeldimist
17 postitust / 20 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta
Viimased kommentaarid

Tere Isaac, kuidas ja kus seda teha saaks?

Tänud kõigile! Sain siiski hakkama. Kasutasin abikaasa tahvlit ja lülitasin wifi välja :) Piletid ostetud. Nüüd uus küsimus, kas keegi on seal varasemalt ka käinud? Ostsin piletid paketile, kus sees on ka tornide külastus. 09:15 sissepääsuga ja tornidesse minekuga 09:30. Kirjas oli, et aega on 90 min. Kas pärast tornides käimist lastakse veel kirikusse jalutama või oleksin siiski pidanud planeerima enne kirikus ringi vaatamist ja viimases lõpus torni minemist? Teine rumal asi, mis ma tegin, ostsin 3 piletit. Aga seltskonnas ka 2 a laps, teda ülesse naguinii ei lubata. Mõtlesime, et mis siis, käime vahetustega, aga seda taipasin alles hiljem, et torni mineku aeg ju meil kõigil üks. Huvitav kas seda saaks koha peal ümber mängida. Kindlasti uurin koha peal ka, aga äkki kellegil on eelnevaid kogemusi? Tänud juba ette.

Tere. No ma ei tea mida ma valesti teen :(
Üritan minna läbi Exploreri ja MozillA. Vastuseks saan vaid:

Web Site is OffLine

Error 522 Ray ID: 2a93d043f37737b6 • 2016-05-26 20:00:44 UTC
Connection timed out

Kahjuks mul ei avane lehekülg sagradafamilia.org. Kas on veel mingeid võimalusi?

Kas tõesti keegi ei oska aidata?

Lihtsalt infoks, lapsel kadus õnneks palavik ja tugev nohu andis järele. Nina veidike oli veel kinni, kuid otsustasime siiski minna. Eile lendasime ja kõik läks hästi, andsin Zyrtecit ja laste Otrivini enne lendu. Praegu veel natuke on nohu, loodame sellest siin soojas mereääres lahti saada nädalaga, et siis 11-ndal ilusti koju tagasi lennata. Ja kõigile, kes siin imestasid, loomulikult on mul korralik reisikindlustus ja lapse tervise halvenedes oleks seda ka kasutanud ja reisi ära jätnud. Aga õnneks polnud vajadust.

Meie ööbisime paar aastat tagasi Ibis Milano Centro hotellis. Väga hea hinna ja kvaliteedisuhe. Asukoht ka super. Korralik 3* hotell. Julgen soovitada.

Tere. Kus kohver asub? Kas on kasutamata?

Käru mõõdud kokkupandult 55x44x18, mudeliks BabyZen Yo-Yo. Panengi ta kotti ja loodan parimat, et näiteks turvakontrollis juba ära ei korjataks vms.

Kärule on olemas õlakott ( näeb välja nagu läpaka kott ) ja ta läheb kokku nii väikeseks koos kotiga, et mahub käsipagasi mõõtmetesse. Miks teda siiski ülesse võtta ei taheta lubada? Aru ma ei saa :(

Pagas on kindlustatud, kuid summa ainult 320 eur, aga käru maksab tunduvalt rohkem. Selle pärast tahakski ta võtta käsipagasisse. Kas tõesti pole võimalik eraldi asja kindlustada? Inimesed kindlustavad ju maju, autosid, lemmikloomi??

Tegemist charterlennuga ja nemad soovitasid uurida lennujaamast, lennujaam aga charteri firmast. Ühesõnaga mingit vastust sealt ei saanud, Küsimus oli hoopis, kas eraldi on kuskil võimalik seda käru kindlustada??

Küsimus siiski 2016 Juuni kohta.

TarmoK, tänud info eest.

jah, euroopast välja. Kindlasti helistan, aga alles esmaspäeval. Lihtsalt lootsin, et kellelgil on kogemusi ja oskab kohe mu küsimusele vastata :)

Aga kas keegi teab, kas beebi pass ongi ainult 1-ks aastaks?

Just, elu läheb edasi. Kellele ei sobi, võib teise sihtkoha valida :)

Lõpetame nüüd paanitsemise. Vaadake, mis mujal maailmas toimub... Järelikult ei olnud asi nii hull, et oleks uudistekünnise ületanud meil siin. Kui kellegil on hirm, siis alati on võimalus teine sihtkoht valida. Endal plaanis minna Märtsi lõpus ja see olukord seal üle vaadata :)

Püramiididesse sissepääsu pilet?

Tere,
On plaanis osta ekskursioon Kairosse. Tean, et sellesse hinda kuulub ka püramiidide külastus, aga pilet konkreetsesse püramiidi sisenemiseks tuleb veel eraldi koha peal osta. Kas keegi on hiljuti käinud ja oskab öelda midagi hindade kohta? Aastal 2005 oli keskmisesse püramiidi sisenemine ca 80 eek ja suur midagi üle 200 eek / inimene. Äkki on olemas mõnda lehekülge, kus need hinnad võiks leida?? Tänud juba ette.