GreteP

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

2 meeldimist
2 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Sain just täna neli viisat kätte. Posti panin 16. dets, Helsinkisse saatkonda jõudis 19. dets ja täna 29.12 jõudis mulle koju tagasi (elan muidugi pealinnast kaugel uugametsas ka).

Me lendame Mumbaisse ja sealt edasi siselend Trivandrumisse, kust siis maad mööda peaks paarkümmend kilomeetrit jääma Varkalani. Muidugi on logistiliselt veel vaja mõelda, et mis otsad ühele päevale jätta. Ilmselt peame Mumbais peatuma vähemalt ühe öö. Vaevalt, et pisikesed jaksavad üle 20 tunni järjest teel olla.

Oleme ka Indiasse minemas kahe väikelapsega (1,5 ja 3). Oleme kohapeal terve veebruarikuu. Mõtteks on Varkala või Kovalami ranna ümbrus. Paar ööd hotellis ja kohapeal katsume mingi maja üürida. Jagan samateemalist blogi, mille otsa sattusin väikeste lastega päikesereisi planeerides: http://fotostuudiotallinnas.com/tag/india2014/

Olen nüüdseks paar nädalat igapäevasel budgetairi refreshinud marsruudil STO-HAN tagasi SGN-STO ning Aerofloti hinnad lähevad ainult odavamaks. Praegu siis 575 euri. Lennuajad mõlemal suunal alla 10 tunni.

Tegelikult meeldiks meile just open jaw variant, et maanduksime põhjas, rändaksime läbi riigi lõunasse, naudiksime ka natuke rannapuhkust ja siis hcmi lennujaamast koju. Kuid eks saab vajadusel siselende juurde võtta.

Jah, loodangi sellele, et kuna otsime elamist pikemaks ajaks, kui tavaline turist, siis leiame majutuse ka soodsamalt. Oleme mõelnud Euroopa piires kohale sõita autoga, kuid nii väikeste lastega on pikk autosõit tükk tegu. Üldjuhul lennusõitu ei pelga, kuna isegi ümberistumistega reis läbi tehtud. Pigem keskenduks sellele, et kohapeal oleks võimalikult mõnus. Mis kanti Bulgaariast soovitad?