ukauka

Reisisell, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
8 kommentaari

14 külastatud riiki, 7% maailma 195st riigist

3 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Käisin 2012 novembris El Gounas puhkamas. Kui seal nädal kohapeal veeta, siis päris Egiptust kindlasti ei näe. Seal saab linnas jalutada nii, et kauplejad pidevalt ei tülita ja poest ilma ostuta lahkudes ei jää süüdlase tunnet. Olime Bungalows hotellis. Ei ole rohkem Egiptuse hotellides ööbinud, teistega ei oska võrrelda, aga meile see oli piisaval tasemel, üsna puhas, suured toad, söök hea ja vaheldusrikas. Õhtul väljas istuda oli sel ajal mõnus, ainult need sääsed! Ekskursioonid ostsime oma reisifirma esindajalt hotellis, kõik toimus täpselt nii nagu lubati, kellaaegadest peeti kinni. Meie seltskond jäi küll rahule.

Hurghadasse lennates ei piiratud joodikute tegevust kuidagi, suurem seltskond oli üle lennuki laiali jagatud ja nii nad siis mööda lennukit tuigerdasid. Tagasiteel korjas pardameeskond alkoholi lennu ajaks oma kätte ja lend oli üpris rahulik.

Tegin viamichelin.com abil teekonna läbi Tende tunneli ja Grasse poolt tagasi, see näitas ajakulu üle 11-12 tundi, see on meile natuke liiga suur tükk üheks päevaks. Aga tänud soovitamise eest, loomulikult tahaks võimalikult rohkem näha kui juba nii kaugele mindud!

Plaan on Cagnes sur Mer - Jausiers -Barcelonnette - Allos -Annot - Cagnes sur Mer. Peab vist samuti hakkama TomTomiga sõbraks, ehk ta oskab mulle ka teekonna kohta midagi öelda ;-)

Me tahaks ka Col de la Bonette paari nädala pärast ette võtta. Cagnes sur Merist alustame ja tahaks sinna õhtuks tagasi ka jõuda, kas on reaalne plaan?

Meie käisime Stockholm-Trondheim-Lofoodid-Tromso-Alta-Tankavaara-Lampivaara-Helsinki. Svartiseni liustik oli tõesti tore koht! Juba sinna matkamine oli hästi mõnus, hoopis teine asi võrreldes Briksdali liustiku juurde jalutamisega. Svartiseni liustiku lähedal oli ka üks tore koobastik, kuhu tehti giidiga külastusi. Me korjasime kohalikest turismiinfopunktidest brošüüre, nii leidsime veel ühed kaljujoonised teel Trondheimist Lofootidele väikese kõrvalpõikega põhimaanteelt.

Selles hotellis ööbides on vist parim transpordivahend rendiauto?

Meil Lõuna-euroopa autoga jäi 15-aastase pärast trippimata, käisime korra Põhja-Norras, tagasiteel viimase päeva sõit oli 700 km ja vaatamata sellele, et mängud ja filmid olid kaasas, ta enam sellist sõitu ei taha. Nüüd plaanime lennuki ja rendiauto varianti. Kas rendiauto peaks ka varakult broneerima või sellega prbleeme pole? Läheme juuni lõpus.