mufi

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

0 meeldimist
4 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Aitäh arvamuse eest!Nagu eelnevas postituses mainisin meil maandub lennuk laupäeval ja loodan siis siiski kergemat liiklust. 

Tere!Meil täpselt sama seis. TUI lend maandub Arlandas 15.50 sooviks jõuda 17.30 väljuvale Tallinki laevale. Reisime vaid käsipagsiga. Tegemist laupäevaga siis ehk ummikuid pole? Plaanisime võtta takso, kas see oleks parem ette tellida või saab neid vabalt terminali eest? Eelistaks fix hinnaga taksot, taksofirmade soovitused teretulnud. 

Tere!Üritaks ka esmakordselt siis ca 7h hilinemise eest Norwegiani käest kompensatsiooni küsida. Lend BGO-OSL ,OSL-TLL hilines  eile (31.07)OSL-TLL, pidi jõudma 15.59 aga jõudis 22.43Kodulehelt leidsin koha, kus saab claimi esitada. Edasi läheb segasemaks, seal vaja valida, mis põhjusel, valiksin compensation, muud võimalikud põhjused olid, toit,hotell, transport jne. Edasi vali valuuta ja summa, siis oli veel kommentaari kast. Samas oli ka tekst -ammount and currency entered must match that of the receipt. Mingeid tšekke mul pole. Või peab neile hoopis kirja saatma?Taolise nagu Snoop siin just õpetas, kuidas Smartlynxile kirjutada.Äkki keegi targem ja kogenum oskab nõu anda.Mida arvata Norwegiani lehel olnud lennu edasi lükkamise põhjusest bird attack? Kas sel puhul üldse tasub taotlust esitada? Oslo lend pidi väljuma 13.20 aga juba ca 10 ajal hommikul olid Oslos tabloodel kirjad new time 19.30, hiljem parandati seda veel ja oli new time 20.10Tänud ette.

Mis hotelli valisite lastega Eilatis puhkamiseks?
Kaalume ka lastega (7,9) sõita Eilatisse, hetkel uurin igasugu infot selle sihtkoha kohta. Olen kuulnud, et majutus seal päris kallis.

Otsime nädalaks rendiautot, maandume ca 21.00 pühapäeva õhtu Chania lennujaamas, kas oleks mõistlik auto ette tellida või pigem minna nt liinibussiga linna ja sealt miskit leida, oktoobri lõpus ei tohiks see vist raske olla? Sooviks mõnda pisemat autot, mis oleks ok hind hooaja lõpul? Kui kellegil on jagada hiljutisi häid kogemusi Chania piirkonnas autorendiga, siis soovitused on oodatud.

Tänan sm545 vastuse eest. Seda arvega maksmist vist ei saa kasutada kui väljumiseni vaid 8 päeva jäänud? Kirjutasin eile ka neile aga sealt ei ole seni vastust tulnud. Vahepeal avastasin, et Reisiekspert vahendab ka fritidsresorsi reise, nemad soovivad 4inimese(2last+2täisk) reisi vahendustasuks 140 eurot.

Tsarterlend sobiks hästi, aga seda ei loodagi soodsalt leida koolivaheajal. Sobiks väga hästi ka odavlennufirmad ja nt ühe ümberistumisega lennud. Alata võib ka Helsingist või Riiast. Eks ta üks paras tormamine ole 9 päeva sisse üks pisike puhkus mahutada. Kahjuks suvi oli suht vilets ja abikaasa töö tõttu ei saanud me perega koos ka suvel puhkusel käia, siis ongi päris suur igatsus veidikeseks päikest püüdma sõita.

Tänan Alarit ka heade nõuannete eest! Sain sealt idee lähiajal raba külastus teha, vanavanemad elavad meil 30min kaugusel ja neid külastame peaaegu igal nädalavahetusel ja lasteaed ka meil kohe kodu kõrval ja sedagi külastame igapäevaselt nooremat last tuues-viies.

Meil plaanis reis Horvaatiasse septembri algul sihtkohaks oleks Makarska, kaasas kaks last(4a&6a). On keegi veel lastega sel ajal minemas? Oleme küll ca 10aastat tagasi mitu korda autoga Horvaatias käinud aga kahjuks sellest palju kasulikku infot meeles ei ole, peale selle et plitvicka looduspark oli super ja Dubrovniku vanalinn samuti ja veel meeldis kämping Omises. Vanasti meie reisid ilma lasteta olid suuresti ette planeerimata, peatusime seal kus meeldis, jooksvalt võis tulla idee nähes mõnda sadamat minna saarele või üldse hoopis Montenegrosse sõita. Nüüd Tripist neid Horvaatia teemasi lugedes sain päris palju värskemat infot ja otsustasime sügiseseks reisiks veidi põhjalikumalt plaani pidada. Lugesin siit teemast, et nt Horvaatias kiirtee Zagrebist Makarskani 50 euri, kas ongi tõesti sellise hinnaga, äkki keegi oskab anda linki, kus neid kiirtee hindu veel vaadata saaks? Seekord plaanime proovida apartemendi majutust, võibolla võtame telgi ka kaasa, et 1-2 ööd lapsi rõõmustada telkimisega. Majutuse plaanime vaadata kohapealt, septembri algul peaks juba see reaalne olema? Kuidas neis aprtementides hinna arvestus käib kui meil 2 last kaasas, kas siis maksame 4 inimese hinna? Kui kellegil on Makarska kandis majutust soovitada siis ka see nõu oleks oodatud.

Meie oleme saanud mitmeid kordi väikelastega Finnmatkadega(algusega Soomest) reisides Blue Village hotelli ketis toa esimesele korrusele, basseini äärde, neil tubadel olnud siis maapealne terass. Antalyas ei ole ööbinud aga Alanya külje all küll Blue Village Pascha Bay on super hotell väikelastega. Lapsi aitab lõbustada ka Bamse.