crissu25

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Me käisime eelmisel aastal aprilli algul Maspalomases. Vesi oli ok- Maspalomases olid tõesti küllalt suured lained, aga lapsed ujusid küll ja rohkem. Lemmikuks sai aga Puerto Rico rand- helesinine vesi, kindlasti üle 20 kraadi ja laineid ei olnud. Twin ticketi ostsime netist ette ja nii soodsalt kohapeal ei näinud. Aqualandi valisime kõige palavama päeva ja vesi oli täitsa ok. Hommikupoole oli jahedavõitu, aga järjest soojemaks läks. Plaaditud maa oli aga nii tulikuum, et palja jalaga peale astuda oli võimatu.

Mul ka see dilemma. Tahaks märtsis Gran Canariale Helsingist lennata, aga kahe lapsega tundub see navigatsioon keeruline, eriti Tartust minnes. Meil kaalumiselt variant, et läheme Tartust lennukiga Helsingisse, oleme öö seal minu sõbranna juures ja järgmine päev GC lennukile. Või kui lend lõuna ajal siis ehk tõesti hommikuse laevaga üle.

Aga mul veel selline küsimus (uurin kindlasti seda ka kindlustusfirmast), aga äkki keegi teab- kui teen reisitõrkekindlustuse, reisida siis plaanis tln-helsingi laevaga ja sealt edasi lennukiga, kas laste haigestumise korral see kindlustus kehtiks ka laevapiletitele? Ja puhkusereisile?