soprano

Reisisell, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

2 meeldimist
1 postitust
12 kommentaari

4 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Ma tegin http://www.vietnamvisa.alotrip.com/2 päeva ja kinnituskiri olemas 10.- usd eest.Kui raha palju, siis saab ka valida 4 tunnise versiooni.

14.04.-28.04 on Balile kohad broneeritud

Sai soetatud helsinki- bangkokk piletid 620€ nägu, vedajaks Cathay Pacific. Kyll 2 ümberistumist (helsinki-london-hongkong-bangkok, tagasi läbi milano), aga hind oli suht norm, lennufirma tundub olevat samuti normaalne. Pühapäeval minek, eks pärast muljetan.

Üks kysimus seoses lennuga

Kas pagas lendab ise sihtkohta või pean ma vahepeal neid ise tassima lennult lennule? Otsest infot ma kusagi nagu ei näe. Samas vedaja üks ja lennud saabuvad, lahkuvad samast terminalist

Edit:

Ei pannud tähele algul, aga vastus mu küsimusele on eelnevas postis vist olemas. Vabandust risustamise pärast.

Eelmine esmaspäev sai passid saatkonda viidud, eile sai kätte. Pm oleks juba reede saanud, aga nad ei jõudnud neid kusagilt läbi kanda. Pühapäeval minek :)

Kas nii pika ootamise pärast transiitviisat pole vaja? Ise mõtlesin ka läbi Moskva minna, aga ma vist ei ela seda 20 passimist üle.

See esimene post teisel leheküljel ajas segadusse :)

Tahtsin küsida, et kas passid tulb saata turvaümbrikus ja tähitud kirjana Soome, lisada veel 70€ kahe viisa raha? Pm tuleks vist arvestada min 2 nädalat varem piletid ära osta.

Samas nädalaks taisse sõita on ka väga mõttetu. Kyll ma seal ka tegevust leian :)

Kui ma teeks asju vaid teiste juttude põhjal, oleks mul pooled asjad proovimata jäänud. Vaevalt et see koht hullem on kui Bulgaaria rand, mis oli totaalselt ylerahvastatud, ja kus eelistasin hotelli basseini. Sellepärast otsingi km või kaks eemal olevat kohta, eelistades põhja poolset rajooni. Aga eelarve piiratud ja see koht tundub olevat normaalne. Ja vaevalt turistid käivad seal vaid transade pärast.

Ma Agodas vaatasin samuti, mõtlesin, et keegi oskab midgi soovitada. Keegi võiks lisada ranna kauguse filtri hotellide otsingutesse. Google mapsi pealt neid vaadanud, kui midagi silma jäänud, aga pooled hotellid kyll asukoha kirjeldustele kahjuks ei vasta

No selle arusaamisele jõudsid sa kindlasti seal korra käis :) Kahjuks ma vist väheseid eestlasi kes Tais käinud pole, teine koht on Egiptus, kuhu ma jalga ennem ei tõsta kui enam mujale ei lasta ....ok, see teine teema.

Mis Pattayal viga on? Kõik ju käivad seal, vesi on, päike on, odav jne

Aga mis ma Phuketis 2 nädalat teen, pealegi suht kallis ? ega sinna rannaribale mind kisugi, eelistaks just natuke eemal kohta kus rahulikum ja linna pikk tee poleks.

Tere

Plaan minna märtsi alguses Taisse ja vist eeldatavasti tuleb viisa piiril teha. Soome ei julge postiga passe saata ja kardan, et aega jääb ka väheks. Kas kasutaja mcneelsoni antud link ongi see viisa blankett, mis tuleks ära täita piiril ja kas pilt peab tõesti olema 4x6? lasin just passipildid teha ja need 4x5...