Yxdude

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

2 meeldimist
4 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Nii, asi siis järgmine, läksin mina hommikul star ferry infosse asja uurima ja nemad väitsid, et ei oska täpselt öelda, palju viisa võiks maksta ja kas seda piirilt saab jne jne, aga ime kombel oskasid nad juhatada mind ühte väiksesse turismipunkti, kus tehakse Hiina viisasi. Kohale jõudes öeldi, et ekspress viisa saab kätte kell 18.00 (kell oli siis u 11 ) kui ütlesin, et ma tahan kohe minna, et kas see on võimalik, siis hakati sebima ja helistama ja lõpuks öeldi, et OK, tulge kell 15.00 järgi ja viisa hinnaks 1500.- HKD, hakkasin peas arvestama, et see teeb jämedalt 150.- EUR, et kuidagi liiga kallis ja loobusin asjast, öeldi küll, et ok ok, teeme allahindlust, aga arvasin, et kell 15 jääb ikkagi liiga hiljaks minu jaoks, ning läksin lihtsalt minema. Tee peal otsustasin, et lähen ikkagi sinna piiripunkti ja uurin asja sealt...ja see mida ma teada sain, võiks huvitada ka teisi, ehk siis Hiina viisa saab väga vabalt piirilt kätte 10 minutiga ja hinnaks 225.- HKD per face, ei ole vaja minegeid pilte ega midagi, piisab passist. Ühesõnaga Hiina saab väga vabalt ja ilma probleemideta, vähemalt piirilinna Shenzhenni ;)

Suhteliselt segane värk jah, lähen hommikul Star ferry turismiinfosse, uurin sealt natuke, vaatame kas oskavad aidata, kui nemad ka ei tea, siis käin ikkagi piiril ära, siis saab kindlalt teada :)

Viimaed 5 päeva siin olnud http://et.hotels.com/ho254116/royal-view-hotel-hongkong-hongkong/ ja päevasel ajal palju ringi liikunud, ning elu-oluga tutvunud. Hotellist väljub iga 20-30 min tagant tasuta shuttle bus Tsuen Wan keskusesse ja MTR´i ja 3 korda päevas, Tsim Sha Tsuisse, sealt edasi liikuda ei ole enam probleem.

No eks ma siis käin homme ära ja annan teada, kuidas läks :)

Lugesin kusagilt, et ühepäevase viisa saab piirilt osta, aga ei leia seda kohta enam ülesse, sellepärast küsingi, et kas keegi on sellega kursis, et kas see ikka vastab tõele, muidu sõidan niisama tühja.

Tere, nagu ma aru saan, siis oleks märtsis minejaid küll, nüüd tuleks siis hakata pileteid jälgima, kas keegi oskab soovitada, kust kõige soodsamalt lennupileteid leida võiks, või mida jälgima peaks?

Tere, ka meie elukaaslasega plaanime minna märtsis 2 nädalaks, pileteid veel ei ole, kui saaks kellegagi mineku kokkuleppida, siis võiks ka piletid ära osta. Meie M 29 ja N 27