Carmeena

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Sääski mõned üksikud, ühel ööl toas üks pinises:) Vett toas ei olnud, võib osta ühe pudeli ja siis seda restoranis täitmas käia.

Meile jättis ka kokkuvõttes positiivse mulje, tellisime standardtoa, aga saime lausa peretoa, küll mitte basseinide poole vaid tänava poole. See oli algul häiriv vaadata ehitusjärgus majasid, ühe külje pealt nägi merd ka. Esimene mulje oli kuidagi pettumust tekitav, toad olid suht kulunud, vannitoas ei töötand dušš õieti, see viga parandati. Kuid me ei läinud ju sinna tuppa elama, vaid päikest võtma, ujuma ja võimalikult palju õues olema. Toitlustus oli väga hea, restorane oli palju ja lõppkokkuvõttes oli kõige parem meie enda El Din, kus sai lausa krabisid, grillitud kala, sushit ja mida kõike head veel. Personal väga ok. Lastega perele hea, sest kõrval on suur veepark, lisaks territooriumil suur mängutoa laadne osa, kus sai torudes ronida, liugu lasta ja rannas ka suur mänguväljak. Kõik hinnas oli 12ni, siis pidid ostma, ka vett.

Olime perega restoranis söömas, kui kõrvallauast hüüti, et maavärin, kas te ei tunne. Ma tegelesin parasjagu lastega, ei saanud nagu midagi aru, puu nurgas küll kõikus.