Fk85

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

1 meeldimist
2 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Uuendan infot niipalju, et 29juuli tegin refundi taotluse ja täna juba 100% raha arvel tagasi. Tundub , et nad saanud oma masinad kiiremini käima.

https://en.aegeanair.com/refund-application/ siin lehel saad täita vormi ja mulle tuli paari päeva pärast mail, et aktsepteeritud taotlus ja raha makstakse tagasi

Sain asjaga sinnamaale, et täitsin lendude refundid taotlused ära. Täna tuli teade, et põhilennu (ath-tln-ath) raha tagastatakse. Siselennu kohta mingit infot pole tulnud,kuigi täitsin ka selle igaks juhuks (kuigi ega vist lootust pole, kuna ei olnud samal piletil). 

Aga Mann, kaldun arvama, et sinu olukorras on nii jah, et kui refundi küsida, siis tühistatakse ikka mõlemad lennud ja saad mõlema eest raha tagasi, kuna neil üks broneeringu ja pileti nr. ( Ilmselt ka seetõttu, et kui kunagi proovisin osta ükshaaval lende ath-tln ja eraldi tln-ath, siis oli eraldi ostes ikka kallim, kui koos osta edasi-tagasi. Ilmselt ühe otsa pileti hind on suurem kui edasi-tagasi lennu puhul ja st nad ei saa sul üksikut piletit jätta)

Liis, ma väga tänan Sinu nipsaka ja üleoleva vastuse eest, kuid paraku ma ei ootagi, et keegi hakkaks minu eest momondot , skyscannerit vms läbi kammima. Kuna endal väga vähe reisimisega kogemusi ja plaanis minna esimest korda vaheajal puhkusele, siis mõtlesingi, et uurin teadjamate käest, millal oleks aeg hakata pileteid vaatama ja kas tasub loota, et peale aasta algust tuleb veel sooduskampaaniaid millega saaks otselendudega sihtkohta.  Kindlasti on kellelgi kogemusi, kes on eelnevatel aastatel käinud jne :)Teistele, tänud vastuste eest, Küpros alternatiivina oleks kindlasti mõeldav, kuid paraku lähen ise kuu aja pärast Küprosele ja siis selle sihtkoha kevadeks välistaks.