chuchi

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Jagan ka enda muljeid.

Hotell pole kindlasti 5*, aga siin on plussid ja miinused:

  • Kuigi kiviklibune, on rand suur ja mõnus
  • Palju aktiivseid tegevusi hotelli territooriumil: tennis, võrkpall, petang, vesiaeroobika, veepall, püssilaskmine ning igaõhtune programm lastele ja täiskasvanutele hotelli amfiteatris
  • suur (soojenduseta) bassein hotelli territooriumil
  • pudelivesi on tasuta (tuuakse tuppa ja võimalik ise võtta ka restoranist)
  • Hotellis tasuta väga mõnus Türgi saun ja Soome saun
  • Toiduvalik on väga kesine ja üksluine, kuigi süüa saab põhimõtteliselt kogu aeg, ka öine söök kell 00 - 01.
  • Hotelli personal ei räägi põhimõtteliselt üldse inglise keelt ja enamus administraatoreid on väga saamatud (tahtsime tuba vahetada ja neil kulus selleks vingus näoga 2 tundi)
  • Internet on üliaeglane ja kättesaadav vaid fuajees

Shopata saab 2km kaugusel Alana bazaril (buss hotelli eest 2 kohalikku) ja Alanyas (5 kohalikku, aga sõit kestab tund). Hotellis ka poed, aga seal hinnad päris krõbedad.

Hei, viimased kommentaarid on aastast 2011, kas keegi pole tõesti vahepeal käinud või ei taha lihtsalt muljeid jagada?

Meie puhkame Porto Azzurro Deltas 11.-18. oktoober 2014, ega pole juhuslikult kedagi veel sel ajal sinna minemas?

Kas keegi on minemas ka 6. aprillil?

Meie maksime ka kahepeale lõpuks 30USD, kuigi algselt pakutud hind oli 40USD/nägu. Tuleb kaubelda, kaubelda ja veelkord kaubelda :) Snorgeldamiseks saab enne reisi kaasa täisvarustuse: maski, toru ja lestad.

Veel üks soovitus on uurida, mis päeviti läheb samale merereisile kõige rohkem eestlasi. Sattusin esimesel korral venelasi täis paadile ja see oli väga ebameeldiv kogemus.

Soovitan võtta hotelli (mitte reisikorraldaja) poolt pakutav päev merel, kuhu kuulub paradiisisaare külastus, söögid-joogid, 3 korda snorgeldamist erinevatest kohtades ja lõpus veel ka kalapüük.

Meil vedas ja saime snorgeldada merel ka delfiiniga, kes meie paadi juurde mängima jäi.

Hinna suhtes kaubelge kõvasti, meie saime lõpuks 60% algsummast odavamalt :)

Mariina, kui Sindbadi minek siis soovitan tutvuda selle teemaga: http://trip.ee/content/egiptus/sindbad-club-aqua.html

Jaanuaris on õhutemperatuur umbes 23 kraadi (võib olla ka soojem, oleneb täiesti aastast), merevesi on suhteliselt külm, aga Sindbadis olid osad basseinid soojendusega :)

Mina sain ka kõhuviiruse, tõenäoliselt joodud kokteili sees olevatest jääkuubikutest. Reisi lõpuni ajas iga restorani lõhn mind oksele.

Öösel kutsus mees arsti, et saada mingitki rohte leevenduseks, aga seda arsti me jäimegi ootama. Hommikul ostsime rohtu Sindbad beach territooriumil olevast apteekist hingehinna eest. Ta sai kohe aru millega tegu, aga tõenäoliselt tänu minu hädisele näole kasseeris kolmekordselt.

Lühiajaline majutus Londonis

Ega ei leidu Londonis või selle lähiümbruses kedagi, kes üüriks mõneks päevaks välja tuba? Kuupäev umbes 17–22 august. Teretulnud ka soovitused kust leida odavat majutust.

Käisime Sindbadis 17-24 veebruar. Hotelli kohta on ainult kiidusõnu öelda. Toad olid ilusad, kuigi vannituba päris kulunud. Võtsime veel promo toa, aga saime ilusama toa kui mõni kes maksis rohkem standard toa eest. Võimalik kasutada nii veeparki kui ilusat suurt Sindbad Aqua Beach hotelli randa. Ka söömas saab käia kõigi kolme hotelli restoranides. Toidud maitsvad ja mitmekülgsed. Soovitan hotelli eriti lastega reisijatele, pisikestel on seal palju teha!

Ma olen natuke segaduses. Kas te räägite Sinbad club Aqua Hotelist või Resortist?