ejaco

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
13 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kasutan teemat ära – kas on mingid kuupäevad kui praegu Lufthansaga sinna soodsalt saab? Hoian juba tükk aega silma peal ja pole justkui leidnud...

Mind huvitavad taksod Paphose lennujaamast. Saan aru, et seal sarnane süsteem nagu Eestis, et erinevatel teenusepakkujatel omad hinnad? Mis see kõige mõistlikum on? Hotell pakkus omalt poolt taksot 30 euroga lennujaamast keskusesse, kas see on kohalikke võimalusi arvestades väga krõbe või okei? Lennuk maandub poole 12 ajal öösel ja järgmise bussini tundub, et on tund, ei tahaks nii kaua oodata ja kasutaks pigem taksovarianti, aga sooviks parima võimaliku variandi leida.

Kas ruttajad jõudsid õigeaegselt? Mul sama mure käsil, soovin osta pileteid Hahni ja ja sealt edasi, lendude graafikujärgne vahe vaid 50 minutit ning mõtlen, kas on liiga riskantne?

Kas keegi on külastanud kliimamaja Bremerhavenis? Soovitate?

Kuidas sinna kõige paremini pääseb?

Kallid on jah üldiselt. Aga jäid rahule sellega? Räägivad õiget juttu, et 15min jala kesklinna?

Ehk oskab nüüdseks keegi veel soodsaid ööbimiskohti soovitada? :)

Pouskini kommentaar oli küll ülimalt informatiivne ja sisutihe, aitäh! :)

Gironasse kahjuks jääda ei õnnestu, kuna lõpuks tuli välja, et reis kestab kokku vaid viis päeva (nendestki esimene ja viimane poolik), nii et tahaks võimalikult palju Barcelonat ennast näha :) Ja üleüldse eelistan lapsega kahekesi käies ühe sihtkoha korraga võtta, ei ole pidevat ringitormamist.

Endiselt ootan, kui keegi eestlastest hetkel seal, et mis kehakatteid õues kannate :) ja justnimelt, et eestlasele tavapäraselt, mitte kohalike mõttes.

Vahva, rahunesin veidi jälle maha :) Ja tore, et lõpuks ilmus ka üks kohalik!

Mis riideid praegu kannad seal? Kui liidad kokku need kraadid ja tuule... dressikaga tuleb toime?

Ja kuidas on tänavakatted? Mõtlen lapsele tõukeratta kaasa võtta (tal selline sportversioon suurte kummiratastega, suht lihtne vuhiseda), et kas sellega saab seal sõidetud? Ta peaks üle minema kõigest peale munakivide tegelikult. Mõtlesin, et kuna kõndimist tuleb tõenäoliselt palju, siis tal on vist lihtsam, kui saab osa maast tõukerattal mööda saata.

Laps on tumedate pruunide silmadega küll, aga absoluutne blond :D ja tüdruk. Nii et eks pean siis ka vaimustatusega arvestama äkki... :P

Niih. LP encounter on nüüd kenasti läbi sirvitud ja rändab kotti. Tundub päris asjalik. Mind hämmastasid zoo ja aquariumi hinnad, aga eks turistikate eest võibki veidike rohkem küsida :) samas kohad ise tunduvad tasemel ja küllap läheme ikka viskame silma peale.

Reisini on jäänud vaid loetud päevad ja tuleb hakata mõtlema pakkimisele. Ilmateade lubab 15-17 kraadi ringis. Täitsa hämmastav, kuidas ise miinuskraadides olles võib absoluutselt ära kaduda võime tajuda, mida tähendab 15 kraadi sooja. Üldse ei tea, missuguseid riideid peaks kaasa võtma. Eks tuleb valmistuda kõigeks peale lume :-)

Kuidas Barcelonas üldiselt lastega on? Kas peab koguaeg silm peal olema ja kartma, või võib ikka lasta natuke ringi ka joosta? Mul nimelt laps üsna aktiivse olemusega ja kartmatu. Eestiga harjunud, siin võib ikka lasta tal natuke kaugemale endast joosta, aga erinevates kohtades ju kuritegevuse tase niivõrd erinev, et tahaks natuke ennetada. Üldiselt olen kuulnud, et hispaanlased on üsna lapsesõbralikud.

Kui pikad seal päevad on? Et mis ajal pimedaks läheb?

Aitäh kõikidele! Väga palju kasulikku infot! Eks hakkan järjest kogu seda andmemahtu läbi töötama, tõotab tulla tore puhkus!

Lend on märtsi keskpaigas, seega mitte kõige soojemal ajal, küll aga ka mitte väga jahedal. Randa päris veel ei saa. Usun, et püsin vaid Barcelona piires, kuid kindlalt ei oska kunagi öelda. Plaanin soetada ka vastava LP, usun, et sellest võib samuti palju abi olla.

Taskuvaraste kohta olen ka varem põgusalt kuulnud ning isegi kardan neid pisut, aga eks siis tuleb lihtsalt väärtuslikud asjad tuppa jätta ja kaasas kanda vaid hädavajalikku. Kergem kindlasti öelda kui teha :)

Minu postituses olid konkreetsed küsimused, mis mind huvitab ning see omakorda tähendas, et mulle on need asjad olulised. Ma ei näe põhjust, miks peaks keegi tegema pika postituse sellest, kuidas ta ei viitsi vastata ning kuidas tegelikult ei ole mu lapsele üldse lõbustusparki tarvis ja ammugi mitte mulle kooskohvitajat. Kui mõttetuid asju ma küsin ning kui ebaoluline see kellegi minu jaoks absoluutselt võõra inimese jaoks on. Minule on need asjad reisivalikul olulised! Vastasel korral ei oleks ma ju küsinud, eks.

Kui Sulle ei passi minu küsimused ning Sa nendele vastamises mõtet ei leia, siis palun ära tee seda! Käia lihtsalt mööda foorumit erinevatele teemadele irooniliselt vastamas on pisut kitsarinnalina, kas Sa ei arva?

Suured tänud kõikidele, kes on mu küsimustele sõbralikult lähenenud ja oma kogemusi jaganud, juba nende põhjal on minu soov Barcelonasse minna kasvanud veelgi :)

Endiselt ootan, kui keegi soovib veel oma kogemusi jagada.

Ühe korra eest 6 eurot pole muidugi palju, aga kuna ma üldiselt reisin ikka kahe-kolmekesi ning teinekord tuleb ümberistumisega käia, siis kosub juurdemakstav summa juba päris kopsakaks. Näiteks praegu tahan lennata kahekesi kolm otsa, ning administration fee on koheselt 36 eurot. Natuke palju. Ja et lendan paar-kolm korda aastas, siis ehk tasuks end isegi ära.. samas ma ei suuda usaldada igasugu ettevõtmisi, mille olek pole mulle päris kindel. Näiteks see moneybookers. Palju julgem oleks pangaga oma asju ajada.

Tervitus! Lugesin nüüd paar teemat läbi, mis puudutab prepaid mastercardi ning kas saan õigesti aru, et ainus võimalus Eestis ongi tellida omale see moneybookers kaart, et administration feedest kõrvale hiilida Ryanairi pileteid ostes? Ükski pank meil ei paku sellist kaardivõimalust? LHV äkki? On keegi, kellel on õnnestunud lisamaksust pääseda ka ilma moneybookersita või ryani oma kaardita? Aitähid!