lüüs

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mind huvitaks Suwalkist Gdanski maanteed, et kas keegi lähiajal läbinud? Üleüldse plaanis Tallinnast Gdanski välja jõuda ühe päevaga(autos kaks 6-a kogemusega juhti ning üks roheleht, kes sõidaks Eestis), et kas see tehtav kui pause minimaalselt(ainult tankimine ja jalasirutus/metsapaus)? Google maps annab 15 ja pool tundi sõitu, aga kas see on üldse realistlik? Tänud vastajatele/teadjamatele

Aitäh Minuke, nüüd süda rahul:D

To jyrge: Tagastati kõik rahad, mis olin maksnud- kaardimaksetasud, online check-in, pagas jm. Nende Terms&Conditions on kirjas, et kui nad lõpetavas mingil liinil opereerimise, siis makstakse kõik rahad täies ulatuses tagasi.

Peale Megabusi on võimalus ka otse Manchesteri lennujaamast rongi peale istuda ja 3 poole tunniga oled Edinburghis ilma vaheistumisteta. Tuleb küll kallim, aga varaselt ära ostetud piletid võib saada 50€ eest. Vedajaks siis First Transpennine Express. Minu raha tagastas Ryanairi peale Edinburghi liini tühistamist 7 tööpäeva jooksul, sest tegin kohe uudisest teada saamist refund avalduse nende kodulehel- ei jäänud nende meili enam ootama. Imelik oli veel see, et kui raha oli tagasi kantud, siis kolm päeva hiljem oli rämpspostis kiri ryanairilt, et nemad raha ei tagastada:D Ilmselt reageerisin liiga kiiresti nende jaoks ning arvasid, et ma tahan oma lende niisama ilma põhjuseta tühistada. To jyrge: netis liigub linnalegend, et ryanairiga on võimalik skypi teel ühendust saada, leidsin sellise numbri 0044 (0)871 246 0000. Ei tea kas sellest abi.

To emmeliine Kiireim variant on kindlasti rong- vt Eastmidlands Trains. Kuna EMA-l puudub otseühendus rongiliiniga, siis peab alguses bussiga rongijaama sõitma, aga see on juba piletihinna sees. Sealt saad 2 ümberistumisega Manchesteri lennujaama. Reis keskmiselt kaks pool tundi. Piletid £34.30 Vaata ka bussiühendusi EMA-st teistesse linnadesse http://www.eastmidlandsairport.com/emaweb.nsf/Content/SkyLinkServices Edasi nendest linnadest samuti rongiga.

Üldjuhul peaks ryanair saatma e-mailile tühistatud lennu kohta info. Minu puhul ei ole seda siiamaani juhtunud. Olin üks neid õnnetuid, kes ostis edasi-tagasi lennud Edinburghi. Mina sain sellest olukorrast teada alles sõbranna käest kaks päeva hiljem ning pidin helistama ryanairi, et saada kinnituse lendude tühistamise kohta. Kogu nende süsteem on ülesehitatud kohutavale klienditeenindusele, seega üldse ei imesta, et nad pole suutnud 6 päeva jooksul e-maili saata. Lisaks sellele elavad nad kiviajas, sest soovin saada neilt tühistamise kohta kirja oma reisikindlustuse jaoks ning ainsateks võimalusteks nendega kontakteeruda on kirjaposti või faxi teel!?