neiuxs

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

5 meeldimist
9 postitust
56 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere, meie valikuks osutus siis SUNRISE SELECT GARDEN BEACH RESORT 5* Viibime seal perega 06.04-13.04. ehk keegi ka sinna minemas :)

Suured tänud nõuannete eest :)

ixxx, vaatan kodulehelt et Jaz Aquaviva asub rannast 4km kaugusel? Veepark tasuline?

Ivok65, saatsin teile kirja. Seoses jaanuaris reisile minekuga.

Ei soovita mitte mingil juhul hotelli Riverside Premium hotelli kui reisite lastega. "kõik hinnas" pakett hinnaga 105 € / nädal sisaldab söömist pearestos, muid snäki kohti ei olegi. Hommiku ja lõunasöök ok ajal, aga õhtusöök alles 19,30. Vahepeal pikk paus ja no ega lapsed küll vastu ei pea. Kõik hinnas ei sisalda VETT, ehk et vesi tuleb kohapealt soetada. Eriti oluline imikutega reisijatele kellel vaja valmistada piima. Kuna hotelli majad on pilla-palla laiali siis on võimalik et asute restost km. kaugusel või kui saate toa rosto juurde on basseinid väga kaugel. Meil õnnestus veel saada selline tuba kus ei olnud töötav TV ega levinud internet (tõeline puhkus). Kõikidesse kohtadesse viivad trepid , mis tähendab palju laste/kärude tassimist.Ma ei kujuta ettegi kuidas käruga üksi üldse kuhugi oleksin pääsenud. Hotellis puudub ARST. Meil õnnestus ka see kadalipp läbida :/ ainuke abi mida pakuti lapse haigestumise (tõusis öösel 39c palavikk ja kurk oli mädane-diagnoos angiin)korral oli et võime Teile takso tellida. Õnneks oldi valmis ka meie nõudmisel kutsuma kiirabi ja saime väga hea teeninduse osaliseks. Rand asub 3-4km kaugusel ja randa mineva bussiga ikka jama. Nimel sõitis see randa kell 10,30 ja tagasi 15,00, vahepeal sai siis liikuda bussidega, mis on seal väga ok. Viskad aga käe püsti ja saad kuhu vaja, hind oli täpselt nii kuidas juhtus. Hotelli juures on ka piskike poeke, aga no sealt saabki vett, küpsist, alkot ja ujumiseks vajalikku. Lähim market aga 700-800m.

Asukoht ja hotell sobilik pigem suuremate lastega peredele ja täisealistele.

Maila, kas Te lendasite otse Tallinn-Küpros või oli vahemaandumine Türgis ka?

Maila, kuidas on valuutaga? kas tasub vahetada või siis vahet pole ka kui eurides arveldada? Mis kohti soovitad kindlalt külastada? Kus võiks lastega käia?

Ette tänades.

Meil ka 20.06 minek, oleks ka huvitatud just nende kommentaaridest kes seal hotellis viibinud.

Oleks ka infost huvitatud. Minek siis juunis.

Veikok, Te kindlasti ise pole veel lapsevanem, kui saate siis näete et ükski laps ei istu purgis ega maga siis kui Teie seda soovite või jätab kaastundest oma jonni tegemata. Mis õigus on reisida ainult lastetutel? Väga väga isekas arvamine ikka.

Aurinkol leitsin sellise asja ka paljudel reisidel: Lapsesoodustus

2-14-aastastele lastele allahindlus koos kahe vanemaga -25%, ühe vanemaga 10%.

Tere, oleneb millal soovite minna? Mina olen käinud 2-sega Türgis ja 4-sega Egiptuses. Nüüd plaanin reisi 5a ja 6k vanuste lastega. Mõlemal lennureisil on minu laps tukastanud tunni-kaks, ülejäänud aja nosimist (kindlasti meeldib just see krõpsupakk, küpsis, pähkel, limps mis lennukist ostetakse ), laadisin telefoni 2 multat, ajas asja ära. Lugesin raamatut ja olimegi kohal. Nii et pole see lastega reisimine midagi nii hull, neile kellel pole lapsi näib ainult nii. Kui ise rahulikuks jääd on kõik OK. Hetkel olen näinud häid pakkumisi cherry-s, kaalun ise juuni reisi Küprosele aga kui veebruaris tuleb parem pakkumine aprillis reisimiseks siis võtame arvatavasti selle. Kohti kust otsida on palju ja alati võib ju saata ka kirja reisikorraldajatele, eks copy-paste ja mitmesse kohta. Edu otsingul.

Homme minek, kas keegi veel?

Tänan Nile, nüüd kõik selge :)

Nile, ma ei saanudki täpselt aru kus need pisikesed lõbustuspargid lastele siis olidki, mis Tiranale lähedal?

Nile, üks küsimus siiski veel. Nimelt jootraha kohta, palju on ok koristajatele, taksoga jne jätta? et oleks viisakas :)

Nile, valisime ikkagi Tirana, eks kui Sharm meeldib saab teine kord valida mõne Sea Club hotelli. Suured tänud kirjelduste eest.

Huvitav kas kõik hotellid on avatud veeparkidega või mõnel ka ainult hotelli külastajatele? Nile, kui äkki oleksite nii kena ja kirjutaksite mulle sõnumina kus kindlasti tasuks ära käia kui võtame Tirana hotelli, suured tänud ette.

Aga igal juhul Nile, suured tänud, jääme siiski Tirana juurde ja usun et jääme rahue kuna nüüd pole ootused ehk nii suured :)

Küll aga on valikus Tropicana Grand Azure, aga vaatasin et lapsele vähe tegevust :(

See Tropicana Sea Beach, tore ja kõik aga kahjuks mitte Tez valikus, kust pean valima :(

Kas keegi seal hiljuti ka käinud? või siis oktoobris minemas :)

Tropicana Azures on ainult 1 resto, Tiranas aga 6 (2 tasulist), vast siis ikka söök vaheldusrikkam? Kiroseiz on välja müüdud, Jaz Mirabel pole valikus. Ehk et valida on Tropicana Azure ja Tirana.