vanaeestlane

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Käisime Sulawesil selle aasta septembris. Makassar küll millegi huvitavaga meelde ei jäänud. Rannaäärne promenaad ja mõned sõõgikohad aga see ka kõik. Minu arvates seal üle ühe päeva küll miskit teha pole

Septembris oli vaja teha Visa-on-arrival ja selle eest raha ei pea maksma,

Hei! Meil kavas minna septembris. Piletid ostetud Singapuri. Kas jagaksid kogemust millist teed pidi Sulawesile jõudsid.

Tänud

Käisime Sumatral 2014 septembris. Käisime Bukit Lawangis, edasi Toba järve ääres, Samosiri saarel, sealt Padangi ja edasi Siberuti saarele. Kui miskit täpsemalt huvitab võime hea meelega infot jagada :)

Tulime nädala alguses Vietnamist ja Phu Quoci saar on parim valik, kui tahad rannapuhkust. Soovitaks hoopis ööbussi, mis hakkab sõitma 11pm Ho Chi Minhist ja 7-8am paiku olime sadamalinnas. Sealt bussijaamast viisid rolleriga(1 dollar) mehed sadamasse. Ho Chi Minhist ostsime bussipileti Rach Giasse, bussipilet sisaldas ka laevapiletit. Üleminek kestis umbes 2 tundi. Maksis umbes 20 dollarit.Saime väga hea öömaja Phuong Binh House (majake - 30 dollarit öö)jäime väga väga rahule.