bumblebee

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Meie lendame siis nüüd Manchesteri ja sealt edasi rongiga Edinburgh'i First Trans Pennine Expressiga(tänud lüüs). Kas äkki keegi teab arvata, kas pooleteise tunniga saab lennujaamast välja ja rongi peale? Kui lend saabub graafikujärgselt 12.35 ja kodulehel ütlevad, et rongijaam on 15 minuti kaugusel,pluss veel pagasijärjekord ja muud asjad. Rong Edinburgh'i väljub 14.00. Või oleks parem minna hilisema rongiga?

Minule tuli selline:

Following this route cancellation customers have 2 options:

Option 1 Full refund of all monies paid. To obtain a refund - click on the link below and complete the required information. Please note: If one of your flights is due to depart before the date of cancellation and you do not wish to use that flight you can also receive a refund for this flight by including this information on the refund form.

Option 2 Re-Book free of charge onto alternative Ryanair flights operating from nearby departure or arrival airports.

Tänan ka näpunäidete eest, hakkan asja uurima.

Minulgi olid juba ette ostetud piletid augustiks, pettumus on ikka väga suur. Kas keegi oskaks öelda, kuidas veel Edinburghi poole saab? Vaatasin Ryanairi Riia-Glasgow varianti, aga see väljub ainult reedeti, ehk ühe otsa saaks sellega, sest nädal kohal olla ei ole rahakotile sobiv. Ja siis veel selline küsimus. Kui tulla lennuga Glasgow-Riia, mis peaks jõudma 21.40, kas siis on arvestatav jõuda Riia-Tartu lennujaamast väljuvale bussile 22.45? Tänud ette, kui keegi saaks nõuga aidata.