keniaalne

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

2 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

tänud vastajatele... eks ootan ja kuulan veel , kes ja mis räägivad.

Oh õeluse hunnikud,(leokran) eestane ju ..sööks ainult teist eestlast ja luuraks teise rahakotis. eks see tuleb sulle endale kõik kunagi tagaisi.. Lihtsalt korra piilusin su eelnevaid postitusi ja need ainult negatiivsust pritsivadki. Ei tea kuidas sa küll elad? Ja ega ei huvita ka.

Aitähh abilistele asjalike soovituste eest... Reisispets/ummi .. kui aega saate poetage ikka veel mõni hea soovitus. Loen meeleldi.

Tänks reisispets! Ka söögid normaalsed? Kui sõita näiteks Tokyosse antakse ikka? Helsingi-Moskva-Tokyo. Hind on hea praegu ... sellepärast küsingi ,et kas midagi muud ei lisandu, lennujaamamakse, pagas on hinna sees ?? Mida veel küsida? Räägi palun:)

omaks 777. Küsin ,et kas sa ostsid safari ja paadireisi seal olles ,või bronnisid eelnevalt siin olles??

Tere! olen siin päris uus kasutaja ja loen Kenia kohta asju. Tekkisid küsimused ,sest plaanis sinna minna ma arvan märtsi lõpupoole.. Kas pangaautomaadid on seal olemas? S.t tasub siit sulli kaasa võtta või saab ka sealt pankadest? Kuidas teie olete käinud? Võtnud siit turismifirma kaudu hotelli, näiteks 2 nädalaks ja siis sealt safaritele sõitnud. Aga kui ma võtan kohapealt 3 päevase safari, siis hotell ju minu peale ei kuluta? Kas broneeringut kohapeal muuta ka saab? Kui läheme kahe inimesega, kaheks nädalaks, kui palju peaks siis päevale plaanima kulutusi? Kas oleks keegi armastusväärne ja kirjutaks kuidas teil kõik asi käis? Juba siit Tallinnast minekuga algusest.. Palun, kui keegi viitsiks..Kindlasti saaks ka keegi kolmas targemaks:)Tänud ette!