Dersu1

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

6 meeldimist
1 postitust
46 kommentaari
Viimased kommentaarid

Paistab, et keegi pole proovinudki osta?

Lähed skyscannerisse sisse, kui seaded on, et oled Eestis või Soomes,siis pakub skyscanner sulle 243 EUR asemel hinda 270 , või paar EUR alla või üles, 245 +/-5 EUR hindadeni jõuab vaid siis kui märgid seadetes end Rootsis asuvaks. Kui läheb pileti eest maksmiseks, siis aga suunatakse sind bravofly lehele, mis , ma  ei tea kuidas kellegi, aga minu täiesti toimivaid Swedpanga ja SEB krediitkaarte ei tunnista.

Kas keegi on proovinud?

Kui õnnestuks, siis mina küll riskiks, 236 EUR Orlandosse ja tagasi nagu praegu, sellist hinda me vaevalt veel näeme.

Miami-Orlando teel on palju kiirtoidukohti, iga 15-20 min tagant ja kui lapsed mingi hetk täitsa ära väsivad, võib teha peatuse ja siis edasi vudida, tee pikkus ei ole kindlasti probleem.

11 a jääb ehk Legoland veidi titekaks?

Aga mõelge laiemalt , miks Pariisi? Julge hundi rind on rasvane!

Parimad Disney pargid on tegelikult Orlando, Anaheim, Shanghai ja Tokio.

Sooduspileteid on viimasel ajal üpris palju näha olnud.

Dubais on just avatud mitu lõbustusparki ja tuleb kogu aeg juurde...

Esta-t ikka vahel küsitakse enne USA-sse suunduvasse lennukisse istumist. Kui prindituna kaasas ei ole, saab seda küll alati netist kontrollida, aga väljaprinditu ette näitamine säästab eelkõige sinu enda aega ja seda võib ümberistumisega lennul vajaka olla. Esilehest peaks igati piisama.

Express järjekord võrreldes tavalisega on popimatel atraktsioonidel ikka tunduvalt lühem,

Muidugi sõltub see ka külastatavusest antud kuupäeval , mida rohkem rahvast pargis, seda kasulikum on express. Expressi hind on samamoodi diferentseeritud, rahvarohkemal ajal on Expresspilet kallim.

Minu arvamus on, et kui juba nii kaugele on saadud ja lennuki- ja hotelli peale suured summad magama pandud, siis on expressi hind ikkagi köömes sellega võrreldes. Täisealistele pole ehk 40 min kuni poolteist tundi järjekorda mingi probleem , aga lastega perel on mõtet see kulutus ära teha.

Mina soovitaksin osta Orlando Flexticketi , kus on mitu parki ühes piletis - Universal, Seaworld-Busch Gardens ja veepargid.

Nii või teisiti tuleb park to park hopper pilet osta kui Hogwarts Expressiga sõita tahate ja Flexticket annab tervelt 2 nädalat aega kõiki parke kasvõi 10 korda külastada. eraldi võiks netist osta plaanitud külastuspäevaks Universali lehelt Express pileti, millega järjekordadest mööda saab, see tasub ennast kindlasti ära.

Flexticketit pakuvad netis mitmed edasimüüjad , neid peaks omavahel võrdlema.

Maxj sul ilmselt ikka vedas 15 minutiga, juba rendifirmasse jõudmine kestis jälle minul LAX-is üle 20 min + 40 min järjekorras (Alamo). Kallimat rendifirmat kasutades võib loomulikult säästa. Hollywood boulevardile parkimine on minu meelest kahtlane üritus. Mujal, jah, oluliselt kergem aga ka sugugi mitte tasuta. Ka hotelli parkla ei pruugi olla tasuta.

Kui aega napib, ei ole minu meelest mõtet autot rentida. Autovaba puhkus on kindlasti stressivabam - n.ö. hakuna matata. maksad oma sõidu eest ja kõik, auto pärast või kuhugi, kasvõi rendifirmasse õigel ajal tagasi jõudmise eest ei pea pabistama.

Kui aeg ei ole piiratud, siis on auto kindlasti ainuõige lahendus.

Rendiauto võtmine nii lühikeseks perioodiks tundub utoopilise ettevõtmisena. Eelkõige ummikute ja parkimiskohtade pärast + järjekord rendikontoris. LA-s on Uber laialt levinud ja kasutusel, kohalik autojuht leiab kiireima mooduse kohale jõuda, ei keeldu suhtlusest ja annab head nõu. Sihtkohad - pange prioriteedid paika, palju kokku planeerida pole mõtet, valige 1-2 sihtkohta ja ülejäänu nii kuidas aega üle jääb. Just think about it.

Olime Miamis loomaaias ja Seaquariumis. Loomaaed on hästi vahva, Seaquarium on võrreldes Seaworldiga muidugi pisike, ütleme, kompaktne. aga ka sel on oma võlu. Käisime seal ka delfiinidega suplemas, tuli veidi Discovery Cove-st odavam.

Muidu pole Miamis 6-8 aastaste lastega eriti midagi teha, võtke rohkem aega Orlando jaoks. Kui pargid ei huvita, siis Kennedy Space Center on kindlasti asi, mida seal on mõtet vaadata.

Ei vaidle vastu, et Discovery Cove -s käimine end 200% ära ei tasuks, paketina on koos Seaworldiga kindlasti super elamus. Ainuke, et lapsed peavad ujuda oskama.

Eks kõik teemapargid proovivad teistele kogu aeg ära teha, sel aastal on köie jäme ots Universali käes - Potter ja King Kong , järgmisel aastal üllatab Animal Kingdom, avatakse Avatar Land, kolme aasta pärast teeb Disney veel Star Wars land-i oma Hollywood studios parki, siis tasub sinna minna.

Igasugu teemapargi puhul tuleb eelnevalt kodus eeltöö ära teha ja ette otsustada, mis järjekorras ja mis atraktsioonidele minnakse, kõige järele jooksmine ja igal pool seismine tapab muidugi ära.

Lastega on mõtet keset päeva paus teha ja pärastlõunal tagasi tulla. Vahel päästab leitsakust vihm, siis on kergem ja Orlandos sajab õnneks tihti Järjekordade eest päästab , kui kasutate fastpassi seal, kus on suurimad järjekorrad ja kuhu enim tahate minna. 2 päeva on selle poolest parem, et kui jätate igasugu showd ja rongkäikude vaatamised teisele päevale, siis saab seda aega kasutada atraktsioonideks, kui muu rahvas rongkäiku vaatab.

Netis on näha iga atraktsiooni ooteajad , ka see on suureks abiks, tead, kuhu varakult kohale minna.

Ma tahaksin jah, rõhutada - kui Te juba seal olete , siis miks mitte rohkem asju - jah, ka teemaparke ära vaadata, eraldi reis iga vaatamisväärsuse jaoks teha on minu meelest tükk maad kallim kui ühe reisiga mitu asja ära vaadata.

Kui juba seal olete ja veel lastega , siis on 1 park ikka jube koonerdamine.

Aga noh kui muidu ei saa, siis hetkel soovitaks Universalit , võtta 2 pargi pilet siis saab Hogwarts Expressiga sõidu kah. peale kõige muu kihvti ja ilusa.

Või hoopis Seaworldi, sel aastal on viimane võimalus vaadata mõrtsukvaalade esinemist , aasta lõpuks lubati vaalade "piinamine" lõpetada ja vähemalt Ameerika mandril seda tegelikult lummavat ja ilusat vaatepilti enam mitte kunagi ei näe.

Aga ikkagi - ei saa aru , olla Orlandos ja ainult 1 park?

Neid passinumbreid saab hiljem muuta, pane olemasoleva passi number ja pärast pane õige kui uue passi saad.

Veebikeskonnas ainult broneerimine on harv juhus, tavaliselt tuleb ikka kohe või 24h jooksul pilet tasuda

Jamad jätkuvad, ka uued lennud tühistati. Delta pakkus just Airbalticu lendu Nordicu asemele.

Vaatame, mis edasi saab.

Meil olid piletid Orlando-NY 2 täiskasvanut ja 2 last , check in-i tegi meile Disney hotell. Lend oli United-i oma...

Ainuke kord, kus ma Disney peale tõsiselt vihane olin.

Meid pandi kõiki eri kohtadesse. Ka gate-s ei mingit halastust. Alles lennukis sain kahe naisterahvaga jutule ja nad istusid ümber , ma olen neile siiani väga tänulik, kuigi olid koos, istusid meie pärast eraldi kohtadele.

Julge hundi rind on rasvane :)

Küsisingi seepärast , et internetis on olemas eraldi lehekülg, kus turistid on kommenteerinud, millises hotellis see õnnestub ja millises ei ja just nimelt USA hotellide kohta.

http://www.thetwentydollartrick.com/

Ma võib-olla küsiksin teema jätkuks "20dollartrick" -i kohta, keda huvitab, siis selle kohta on isegi eraldi leheküljed , kus asi töötab või kus ei tööta - ehk põhimõte on selles, et kui hotelli registreerides dokumentide vahele 20 dollarit susata ja küsida otse - "Could we have a complimentary upgrade" - siis on võimalik bronnitust parema klassi toad saada - et kas tripikatel on õnnestunud seda kasutades kusagil paremat numbrit saada?

Tahaks seda järgmisel tripil ise proovida, aga kuidas on Teil läinud?

Vabandan veidi segase formuleeringu pärast.

Ja ema jätate koju?

4- aastasele on parim meelelahutus vesi ja sulistamine. Veeparke on nii Floridas kui ka LA- San Diego kandis kuhjaga. Logistiliselt on Florida-Miami-Orlando lihtsam.

Paistab et minu epopöa Estonian Airi lendudega jõudis lõpuks , pärast kahte nädalat stressi ja närvilist kirjavahetust õnneliku lõpuni, lennud vahetati lisatasuta Adria Airlines lendudeks.

Edu kõikidele teistele! Ükskord me võidame niikuinii!

Suhtlesin Deltaga meili, Facebooki ja Twitteri teel ja ka helistasin, tulemus sama - võtke ühendust pileti müünud reisiagentuuriga. Onetwotrip hetkel enam ei vasta midagi peale selle et oodake... kadedaks teeb, lugeda,kuidas teistel siin lihtsalt kõne peale kõik kohe ära tehakse.

Update 17.11 EA lendude staatus muutus eile õhtul Checkmytripis Confirmed asemel Cancelled staatuseks, kohe tuli ka telefonikõne reisiagentuurilt, et kas sobib, et vahetame lennud Adria Airlines lennu vastu.

Tundub, et asi hakkas liikuma. esialgu veel lende vahetatud ei ole.

Tere

Tarbijakaitse vastab praegu poole päeva jooksul, seal on väga abivalmid ja asjatundlikud inimesed, ma küll pole veel positiivset lahendust saanud, aga neilt sain asjalikud soovitused ja ka meelerahu. Igatahes soovitan pöörduda.

Tuli lõpuks veidi teistsugune vastus, proovitakse asendada kogu lend - Amsterdami asemel CDG ja Tallinnast AirBaltic. Palvetan nüüd hoolega! Miks peab proovimisest teavitama.... Närvid juba viimase peal.

Päris jama... Piletid ostsin suveks Tll-Amsterdam-LAX läbi Momondo mis juhatas Onetwotrip lehele, sealt ostsingi . Väidavad et pileteid ei vahetata ja Estonian Air tagastab kogu tll-lax-tll piletiraha kui nende lehel piletinumber ja nimi sisestada. Konks aga on selles et minu piletid algavad numbriga 006. Kui ütlen, et 006 piletitega tegelema peavad nemad, raiuvad vastu, et oodake - kõiki pileteid pole jõutud Estonian Airi kodulehele sisestada. Kisun peast karvu... Bronnid hotellis ja veel mõnedele asjadele tehtud ja makstud,raha tagasi ei saa. 4 piletit, asjata ostetud kindlustus...

Igati tore idee, elu nagu filmis :)