elina225

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

6 meeldimist
14 postitust
18 kommentaari
Viimased kommentaarid

Õnneks plaanis pole autot rentida ning suures jaos oleme tõesti Manhattanil ringi koperdamas:) Plaanis on küll bussiga sõita lähimatesse linnadesse, et siis ka midagi muud näha:)Mul on küll deebetkaart krediitkaardi tunnustega aga pole senini saanud Londonis Oysterile raha peale laadida, alati olen pidanud kasutama krediitkaarti või Swedbanga oma, sellest mul ka tekkis küsimus, et siis tean oma kaardimajanduse või nii palju sula kaasa võtta:)

Aitäh vastuse eest:)Küsin veel selliselt, et plaanis sõita läbi Soome ning annab minekuks kaks kellaaja varianti, ühel Soomes ümberistumise aeg 40min, teisel 3h 25min. Ei tahaks niisama passida, kas selle 40minutiga jõuab Soomes ümberistuda?

Käisin eelmise aasta oktoobris koolivaheajal bussireisil Itaalias ja Viru Reisidega:) Ilma kohta nii palju, et sealne ilm on mis iganes kraadidega ikka natuke soojem, kui Eesti kraadides:( Meil oli 10-päevane sõit ja koha peal, minul külmavaresel, oli õhuke kampsik päeval kaasas ning see oli õige valik, kui päike väljas on soe, kui pilvine on jahedam ja kraade nagunii ette ennustada ei saa seega ära lase hirmutada Eesti kraadidest, seal on see kraad ikka soojem:)Muus osas ilmselt kommenteerivad need, kes La Stradaga käinud:)

Aitäh vastajatele:)Ma ka tegelikult väga ei usu, et olukord on nüüd nii hull:) Ma küll mõtlesin, et igaks juhuks võtan lapse sünnitustuse ja isa surmatunnistuse kaasa, et endal oleks siis kindlam:)Olen Euroopas ja odavaid lennufirmasid kasutanud ja küsin sedasi, et kuna plaanin Finnair´ga minna, siis kas mingisugune toitlustus on ka pardal olemas?Ja lisaks keegi kommenteeris, et kui osta Light pilet, mis siis on ainult lennupilet, saab kehvemad kohad, kui osta Standard piletid, kus on ainult pagas hinnas, kas see võib ka nii olla?

Kahjuks on see, et isa on lapsel surnud ning selles rahvastikuregistri tõendis on "Rights of curatorship - full personal care ja full property care", et sellest vast piisab, et ei pea surmatunnistust vast kaasa võtma või ...Ja kusjuures Tallinnas on mul iga kord küsitud seda tõendit ja ma olen ka mõelnud, et no misasja:)Misasja - töökoha kohta tõestust? Tegelikult ka või? Milline see paber peab välja nägema?

Tere! Mina olen Egiptuses käinud 3x ja suvel lähen uuesti:) Minamark kohta olen lugenud, et pidi tilluke olema aga kui rahvast palju ei soovi, siis usun, et hea valik, kuna hind seal mõistlikum. AI - kõik hinnas ja 24AI - 24h kõik hinnas ehk siis peaks 24 tundi teenidust olema. Minul sellesse usku pole ja et sa saaksid kindel olla, siis mine nende kodulehtedele, mis hotellid seda pakuvad ja üldjuhul seal lahti kirjutatud, mida see sisaldab. Mina olen olnud Panorama Bungalow´s AI paketiga ja seal pakuti terve öö alkot ja kuskil pidi ka mingi snäkikoht olema aga seda me ei otsinud, kuna polnud vajadust:)

Olen ikka hädas, reis on kohe ukse ees ja ma ei suuda ära otsustada, kus bussis istuda:( Esimene rida on juba võetud seega seda valikut ma enam ei saa. Mõtlesin, et kuidas on teisele korrusele suunduva trepi juures kohe, seal eraldusplaat ees ning pole ühtegi istet ees, jalad saaks mugavalt sinna peale toetada või üle selle visata:) Kas see ei jää väga taha ehk siis kõigutab rohkem? Või sättida siiski eestpoolt teise ritta, vaadet veel jätkub:) Aidake otsustada:)

Aitäh vastajatele, olen ka ennast juba veennud, et teisel korrusel parem vaade aga kas kasutada ka organiseerimise õigust ja broneerida esimene rida, no veel ei tea:)

To ppp: Kas te lendasitegi Rooma ja siis ka kohe ostsite lennujaama tagasisõidupileti ära? Kuna me lõpetame oma tripi Roomas ja enne lennujaama ei jõua, kui tagasisõites, siis kas on mõtekas netist bussipilet ära osta või müüakse neid ka rongijaamades?

Ikka saad:) Seal käib elu vaatamata sellele, et on öö, eks nad ju teavad kuna lennud saabuvad, ära pabista:) Millise firmaga reisid?

Jah, me oleme selles hotellis http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297549-d1065229-Reviews-Panorama_Bungalows_Resort_Hurghada-Hurghada_Red_Sea_and_Sinai.html Asub El Gouna ja Hurgada vahel, nii olen ma ise kaardi järgi vaadanud ja ega seal tõesti tundu midagi olevat :( Aga kas siin foorumis on alles hotellist tulnud inimesi, kes teaksid midagi põnevat rääkida:)

Täitsa nõus, et ega rahutuste vastu ei saa meie bürood midagi teha ja eks kõik müüvad heas usus, et midagi ei juhtu:) Noval lennuajad päris varajased, eriti jama neile kes kaugemalt kui Tallinnast tulevad aga leiab ka sellele lahenduse kui ikka tungiv vajadus minna on:) Aga sooviks teada, kas lennu ajal sooja toitu pakutakse:)

Sai siis ära käidud ja ka tagasi jõutud, küll mitte otselennuna Tallinnasse vaid tegime vahemaandumise Türgis ja täitsa nõus eelnevate kommentaatoritega - ka meil oli rahulik ja vaikne, paanikaks pole üldse põhjust :)

Tahaks ka teada, mis toimub, homme peaksime Hurgadasse lendama, uudis paneb muretsema, kohalikud eestlased, mis seal toimub???

Meie seltskond läheb ka 01.04 aga GoAdventurega, mis hotellis peatute?

ketukas-mis vihmakahjustused? Aga päike ja selge taevas:)