elina225

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi
5 meeldimist
11 postitust / 13 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Tere!
Mina olen Egiptuses käinud 3x ja suvel lähen uuesti:) Minamark kohta olen lugenud, et pidi tilluke olema aga kui rahvast palju ei soovi, siis usun, et hea valik, kuna hind seal mõistlikum.
AI - kõik hinnas ja 24AI - 24h kõik hinnas ehk siis peaks 24 tundi teenidust olema. Minul sellesse usku pole ja et sa saaksid kindel olla, siis mine nende kodulehtedele, mis hotellid seda pakuvad ja üldjuhul seal lahti kirjutatud, mida see sisaldab.
Mina olen olnud Panorama Bungalow´s AI paketiga ja seal pakuti terve öö alkot ja kuskil pidi ka mingi snäkikoht olema aga seda me ei otsinud, kuna polnud vajadust:)

Olen ikka hädas, reis on kohe ukse ees ja ma ei suuda ära otsustada, kus bussis istuda:(
Esimene rida on juba võetud seega seda valikut ma enam ei saa. Mõtlesin, et kuidas on teisele korrusele suunduva trepi juures kohe, seal eraldusplaat ees ning pole ühtegi istet ees, jalad saaks mugavalt sinna peale toetada või üle selle visata:) Kas see ei jää väga taha ehk siis kõigutab rohkem? Või sättida siiski eestpoolt teise ritta, vaadet veel jätkub:)
Aidake otsustada:)

Aitäh vastajatele, olen ka ennast juba veennud, et teisel korrusel parem vaade aga kas kasutada ka organiseerimise õigust ja broneerida esimene rida, no veel ei tea:)

To ppp:
Kas te lendasitegi Rooma ja siis ka kohe ostsite lennujaama tagasisõidupileti ära?
Kuna me lõpetame oma tripi Roomas ja enne lennujaama ei jõua, kui tagasisõites, siis kas on mõtekas netist bussipilet ära osta või müüakse neid ka rongijaamades?

Ikka saad:) Seal käib elu vaatamata sellele, et on öö, eks nad ju teavad kuna lennud saabuvad, ära pabista:) Millise firmaga reisid?

Jah, me oleme selles hotellis http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297549-d1065229-Reviews-Panorama_Bungalows_Resort_Hurghada-Hurghada_Red_Sea_and_Sinai.html Asub El Gouna ja Hurgada vahel, nii olen ma ise kaardi järgi vaadanud ja ega seal tõesti tundu midagi olevat :( Aga kas siin foorumis on alles hotellist tulnud inimesi, kes teaksid midagi põnevat rääkida:)

Täitsa nõus, et ega rahutuste vastu ei saa meie bürood midagi teha ja eks kõik müüvad heas usus, et midagi ei juhtu:) Noval lennuajad päris varajased, eriti jama neile kes kaugemalt kui Tallinnast tulevad aga leiab ka sellele lahenduse kui ikka tungiv vajadus minna on:) Aga sooviks teada, kas lennu ajal sooja toitu pakutakse:)

Sai siis ära käidud ja ka tagasi jõutud, küll mitte otselennuna Tallinnasse vaid tegime vahemaandumise Türgis ja täitsa nõus eelnevate kommentaatoritega - ka meil oli rahulik ja vaikne, paanikaks pole üldse põhjust :)

Tahaks ka teada, mis toimub, homme peaksime Hurgadasse lendama, uudis paneb muretsema, kohalikud eestlased, mis seal toimub???

Meie seltskond läheb ka 01.04 aga GoAdventurega, mis hotellis peatute?

ketukas-mis vihmakahjustused? Aga päike ja selge taevas:)