getterl

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ma vaatsin, et paljudel on selline võimalus olemas, et saab proneerida, kuid need olid ilmselgelt siis hostelid. Niiviisi sobib mulle ka paremini. Ei meeldi väga asju ette organiseerida ja plaanida. Aitäh, kasuliku info eest! :)

Suur tänu! Stockholm on ka tõesti mõeldav. Isegi ehk Riia-Stockholm-Biarritz liini kasutades saaks kõik ajad omavahel klappima panna.

Mida arvate, kas on vajalik, et ma enne teele asumist reserveerin endale ööbimiskohad ette ära või ei ole selleks vajadust? Siiski tegemist augustiga ja kindlasti on teel palju rännulisi.

Tere rännulised! Alustan juuli lõpus French way läbimist. Olen aga hirmus puntras omadega, et St.Jean Pied de Porti jõuda. Hetkel on selline plaan: Tallinn - London (Ryanair) 24.juuli London - Biarritz (Ryanair) 25.juuli Biarritz - Bayonne - St.Jean Pied de Port (rong) 25.juuli Kas oskate ehk soovitada mõnda mugavamat viisi? Kuidas ise olete sinna läinud? Getter

Tere rännulised,

August pidavat see kõige halvem ajastus hirmus soojade ilmade tõttu olema. Kuid minu graafik lubab mul vaid siis teekonda ette võtta. Kas keegi augustis teekonna läbinutest oskab veidi kirjeldada, kuidas olud olid. Oleks tore kui keegi asjalik inimene, kellel aega minu küsimustele vastata on, oma meile jagaks. Aitäh!

Getter