Jaana123

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere

Küsin ühte asja veel. Kuidas on variandiga, et ametlik ettevõte saadab mulle töölepingu vms, et aastaks tööle tuleksin USA-sse? Kuidas siis asjad käiksid?

Ma ei ole Eestis töötu. Tegelikult töötan kahe koha peal. Ja loomulikult ma ei ütleks seda seal, et lähen tööd otsima ja enam tagasi ei taha tulla.

Tahtsin lihtsalt kinnitust, et tõesti ei ole mingit võimalust ausal teel üle 90 päeva saada viisat mis lubaks mul ka tööd teha nt aasta vms.

Neid kommentaare siin USA viisa kohta lugedes, tuleb üldse hirm peale, et asi on nii keeruline ja ei ole üldse kindel kas üle piiri lastakse kuigi võid eelnevalt loa saada. Tõesti tekib selline tunne, et mine Austraaliasse kui tahad ilma näha ja tööd teha aastakese.

Seaduslikult USA-sse vähemalt aastaks, kuidas?

Tere

Pole veel väga suurt uurimustööd teinud, kuid tundub, et siin on suure reisikogemuse pagasiga inimesi. Seega küsin alustuseks siin: soovin minna sügisel 2012 Usasse, kuid ei tahaks minna ainult 3 kuuks, nagu turistiviisa ilmselt ette näeb. Sooviks minna vähemalt aastaks ning seal tööd leida ametlikult. Mida peaksin selleks tegema või millist viisat taotlema? Mulle tundub, et sellist varianti ei pakutagi, kui ei taha just õppima minna vms. Endal elab ka vend USA-s, kuid tema alles ootab oma green cardi, seega ei saa ilmselt ka teda mainida.

Ühesõnaga, kuskohast peaksin infot otsima või millised on võimalused, et minna Usasse vähemalt aastaks ringi vaatama ja tööd tegema (hea variant kui ametlikult). Ei soovi minna õppima, ei soovi seal abielluda, et elamisluba saada jne. Ja kuidas praegu ameerikasse viisa taotlemine käib? Kas ikka samamoodi peab läbima vestluse ja minema saatkonda jne. Olen kord proovinud viisat saada ebaõnnestunult u.4 aastat tagasi. Kui see midagi mõjutab siis, olen 23 aastane.

Ette tänades vastuste eest