ilenna1

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Meie käisime detsembris 2021 AÜE-s ja minnes oli vaja negatiivset PCR testi (laäbi Riia) ja tagasi tulles samuti negatiivset PCR testi (läbi Varssavi), sest Poola nõuab seda. Kohapeal ei tundnud keegi huvi (hotellid, restoranid, vaatamisväärsused jne.) mingite paberite vastu. Ainus erand oli EXPO, seal nõuti negatiivset test. Kuna planeerisime Expo külastuse kohe esimesel päeval, siis sobis Tallinnas tehtud PCR test. Ka Abu Dhabisse olevat kõik piirangud maha võetud, kuigi ise me ei käinud seal. Viis päeva olime ka Fujairah-i emiraadis ja ka seal ei tundnud keegi paberite vastu huvi.

Meie tulime 20.12.21 LOT-ga  Dubaist läbi Varssavi Tallinna ja Covid PCR testi küsiti igas lennujaamas: Dubais lennule registreerimisel, Varssavis passikontrollis, kui saabusime Schengeni alasse ja Tallinnas samuti passikontrollis koos piiriületaja ankeediga. Poola muutis 15.12.21 oma sisenemise tingimusi ka transiitreisijaile ja nõuab kuni 31.01.22 kõigilt negatiivset PCR testi.

Kui Dubaisse minekuks peab olema kindlasti PCR test tehtud (nii vaktsineeritutel kui mittevaktsineeritutel), kas Dubaist tagasi tulles läbi Varssavi Tallinnasse peab ka Dubais PCR testi  tegema, et läbida transiittsoon Varssavis?

Minul selline kogemus Itaaliast (Napolist) tagasilennuga 18.10.21, et kiirtesti  ei pea ette broneerima. Oleksime saanud ka päev varem Sorrentos või Napoli linnas apteekideskoheselt testi teha (hind 20 eur), kuid jätsime siiski lennujaama peale. Napoli lennujaama välisukse lähedal on testimispunkt (suhteliselt hästi tähistatud), seal saab ilma broneerimata testi teha (enne meid oli 2 inimest) ja 15 minutiga valmis. Anti allkirjastatud ja pitsatiga testitulemus (hind ka 20 eur), mida siis kontrolliti enne turvakontrolli.

Kas on võimalik kuskilt ametlikust kanalist uurida või on kellelgi kogemusi, kuidas Itaaliast tagasi tulles vaktsineerimata isik lennukile pääseb. Huvitab  Ryanairi otselend Bergamo-Tallinn, kas peab tegema Itaalias negatiivse testi või lubatakse Tallinnas teha ja lennukisse pääseb probleemideta.

PS! Tallinnast  Bergamosse peaks piisama negatiivsest antigeeni testist.

Suured, suured tänud!!! Infot on piisavalt, paistab, et aega jääb juba väheseks!

Tänuga Anneli Leming

Minul minek juba 25.aprillil Nizzasse ja sealoleku aeg 6 täispäeva. Seega sooviks vihjeid, mida kindlasti peaks nägema ja kuidas seal kõige optimaalsem liikuda oleks, kas rentida auto (ummikud?), liikuda bussi või trammiga?