DKristina

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
18 kommentaari
Viimased kommentaarid

Keegi juhuslikult 9.02 Helsinkist Brisbane ?

Joki! Jah nii viisa kui ka kopsupilt on kohustuslik.

Ise otsin momendil võimalikult soodsat lennupiletit, et võimalusel siis kohe minna. Ise mõtlesin juba veebruari alguses minna. Oeh, kui vaid mõne odava pileti leiaks! Soovitusi?

Sama siin. Eile sain meeldetuletuskirja, siis kirjutasin ja täna viisa käes. Nüüd lennupileteid otsima!!

Seoses pühadega pidi asi venima hirmsasti, kuid loota ju võib :)

Appi-appi! On ehk kellelgi kogemusi, et mis siis juhtub kui ma ei saa peale viisaavalduse sissendmist 28 päeva jooksul röntgenit tehtud? Enne nagu üldse ei mõelnud sellele ja nüüd siis ei ole võimalik selle aja jooksul seda teha. Ei asu Eestis ja siis tulevad veel need pühad vahele jne. Innomedica 24-01.01 suletud ja selles riigis kus asun ka ei saa teha, sest üks neist tohtritest läheb tänasest pensionile ära ja teises ei pakuta aegu ja ka suletud pikalt pühadega seoses. Oskab keegi ehk mingit kontakti pakkuda, et kust ma saaksin järele uurida seda kindlalt?

Sisuliselt võin teha ka 28. päeval või pean selle Eesti-Austraalia seikluse maha arvestama? Ilmselt siiski mitte.. :) Aitäh patzillile.

Kas keegi oskab öelda, et kui kiiresti peale viisaavalduse sisseandmist ma peaksin röntgeni ära tegema? Või on see nii, et kui mul endal kiiret pole selle minekuga, siis aega on ? Kui selle pildi ära teen, siis ega nad ju nagunii ei saada seda sama päev ära, või mis ?

Ja kus ? :) Sky24.ee ja lennujaam.ee pakub selles hinnaklassis jaanuaris vaid ühte ja veebruaris paari väljumist. Oskate veel soovitada kus vaadata ?

No kui kannataksin veebruarini, siis saaksin nii 650€ Nii 700€ ringis oleks ka okei veel :)

" Põnev oli seal hotelli spaas kuum 47-kraadine mineraalveebassein, kus enne õhtusööki vedelesime"

Kohe 47-kraadine ? :DD Selle lühikese ajaga siis päris palju tõusnud see.

Kas Teil, jaanuaris minejatel, on ka piletid olemas? Kui jah, siis kust kaudu leidsite? Ise olen ka mineja ilmselt jaanuar/veebruar.

Kirjutan siis ka lühidalt meie kogemusest. Olime siis reisil 25.10-1.11. Üldjoontes jäime meie rahule, selle raha eest ei oodanudki midagi ulmeliselt vägevat ja üllatusime positiivselt. Osalesime kõikidel ekskursioonidel mis olid hinnas ja need just jätsidki pigem mõruda maigu sellele reisile. Pikk bussisõit oli küll tüütu, kuid kuidagi peab sinna kohale ju jõudma. Häirisid need pikad peatused sponsorite juures. Ei ole normaalne kui vaibatehases võivad müügimehed sulle vaipa pakkuda minimaalselt tunni, kuid Pamukkalel saad olla maksimaalselt kaks tundi. Antalyas jäi ka vaba aega ülimalt vähe. Bussisõidu ajal lugesime raamatut Türgist, samal ajal istus ees 2 giidi, kes kogu reisi vältel paar-kolm korda tõusid. Pidev vassimine ja petmine nende poolt oli lõpuks juba naeruväärne. Öeldi et lõunat mujalt ei saa, kui nende käest ja ma kohal olles ikka näen kohalikku kiirsöögikohta restorani kõrval, siis ajab ikka muhelema küll. Ilmaga meil vedas, sadas vaid tulles ja minnes :) Võtsime ise juurde Türgi sauna ja raftingu (superšefID kogemused, SOOVITAN) Pasha käest ja käisime pidevalt omapäi tuiamas. Varasemalt olime reisinud vaid omal käel ja kavatseme seda teha ka edaspidi, et olla ise oma aja peremehed.

Sanderots, Lhv debeet-krediitkaardiga lisandub see tasu.

Olen ka pakkumistel silma peal hoidnud ja 2 hotelli väga hea hinnaga saanud. Ühe booking.com-ist päevapakkumise näol ja teine oli hotels4U.com-ist.

Meie lahkume saarelt 3. mail.

Aitäh vastajatele. Ilmselt lähebki see kohapealt netis bronnimine käiku :)

Lluc kloostris oli küll kodulehe andmetel ööbimine 25€ per kärss. Seega ei leia, et oleks odavam kui mõnes odavas hotellis.