1.1.1

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere! Käisime ka samas hotellis:( Meile meeldis köik mis oli seotud aqua pargiga aga muu.... Hotelli teenindajate käitumine jättis algul väga hea mulje, et panime ka 10 USD passi vahele ja saime sviidi, mis asus esimesel korrusel, kust varastati meie fotaparaat ära. Oli tehtud ILUS näitemäng- sahtlid lahti ja tuuseldatud:( Meil oli toas ka lapse auto telekas seda ei tahetud- vöi ei oska nad miskit sellega peale hakata? Hotell ei teinud kokkuvöttes midagi ja isegi meie reisigiid saadeti.... söna otseses möttes. Oma Giidiga olime väga rahul, et ta meid aitas- Käisime Go Adventure reisibüroo kaudu.
Toidud ei olnud eriti head- aga saime käia körval hotellis ka tasuta söömas, siis seal olid paremad. Koristati küll palju ja korralikult- tehti isegi voodi kaunistusi, kusjuures meie korrusel oli veel eestlasi ja neilgi varastati asju:( ja neile ei tehtud ühtegi voodi kaunistust ja korra unustati täita ka külmik veega, siis jälle toodi kui nad palusid.
Kohalikud käituvad väga ülbelt...
Lapsel oli reis väga tore- kuna oli palju veeatraktsioone ja tore laste bassein:)
Taksoga söites olge ettevaatlikud, et teid ei viidaks Sheraton streedele- kuna seal ei liigi turiste! nad valetavad teile et viivad village roadile aga tegelikult viivad sinna teise- ja see on ohtlik eriti öhtuti.
Tegelikult enam meie sinna ei söida kunagi- Sharmi läheks veel tagasi- seal oli parem ja turvalisem
Möelge hoolikalt!!!!!!!