lizzy19

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

1 meeldimist
2 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Selline vaheküsimus, et kas keegi, kes nüüd lähiajal on filipiinidel olnud või juba varasemast kogemusest oskak anda nõu, kas filipiinidele minnes tasuks USA dollareid või EUR-osid (sularahana) kaasa võtta ja koha peal siis PHP-ideks vahetada või ei ole üldse mõtet sularahana midagi kaasa võtta ja ainult kohapeal pangaautomaatidest raha välja võtta. Ja kui palju on lisatasu, mida võetakse kui pangaautoamadist sularaha välja võtta ja kui kohapeal raha vahetada?

Selge Reisilemb, loodan siis meie mõlema puhul parimat ja anna siis teada kui oled või ei ole saanud reisi nautida:)

Lugedes viimaseid kommentaare, siis minu arust on ka hetkel tähtsaim, kas on sisi ekegi, kes on raha maksnud ja ei ole piletit saanud ja reisile samuti ei saanud ehk kas on keegi, kellel on tänaseks päevaks reisikuupäev mööda ja endiselton ta Eestis....

Vahepeal küsiksin, Reisilemb, millal sinu reis peaks algama ja mis sihtkohaks on?

Kahju, et neid kommenataare, mis siin täna on, ei olnud septembris 2014. Ka mina ja mu sõbrad ostsime lennupiletid Stockholm-Manila Reisik OÜ-st. Kui raha makstud, siis hakaks trall pihta, oma kuu aega ootasime pileteid. Lennufirmaks oli Emirates ja tundus samuti kahtlane, et kuidas ei saa vähemalt 1 päeva jooksul saata meile lennupiletetid, msi on ju netist soetatud. Aga jah, kui uurisime ise osta, siis sellise hinnaga ei leidnud, nagu Reisiks OÜ pakkus. Aga saime oma piletid kuu aja päarst, pea iga päev helistamist, e-kirjade saatmist saime oma piletid (meid oli 4 ja piletid siame mitte korraga, vaid erinevatel päevadel). Reisiks OÜ vabandused olid ka, et nende Läti või Leedu äripartner ei suuda piletetid edastada, et nemad ise otse ei osta. Pöördusin septembris ka Tarbijakaitse poole, siiss elgus, et Reisiks Oü-l midagi menetluses ei ole. Piletid on käes, vähemalt Emirates kodulehel kui perekonnanimi ja broneeringu nr panna, on andmed olemas ja tundub, et check in teeme ise (algselt pakkus Reisiks OÜ, et teevad ise). reis on 17 vebr eks näis kas kõik ka toimib, hetkel Emirates-is andmed olemas, need vist ei saa valed olla... Igaljuhul oli see üks aja ja närvesööv piletite ostmine. Samas mu sõbranna ostis ka Reisiks OÜ-st piletid (ma ei teadnud, et ta algselt Reisiks OÜ-st ostis) ja sai kohe kätte ja käis nüüd detsembris reisil ära ka:) Eks tuleb parimat loota.

Tänan Teid veelkord info eest!:)

Kas oskate ka öelda, kuidas oleks kõige sobilikum ja ka soodsam minna, kas autotripina või lennukiga. Kui lennukiga, siis äkki oskate mõnda head marsuuti öelda Nizzasse.

Suured tänud Teile informatsiooni eest. Hinnad tunduvad ka suht okei:)