Eluciaelin

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Just, oleme tõesti parajalt raske probleemi ees. Koer ise on 26 kg, selline labradori mõõtu. Turvapuuri hankimine kohapeal ei ole probleem.
Eks kui midagi muud üle ei jää, siis sõidamegi ise järgi. Eestis käisime küll varjupaigas korduvalt koeri vaatamas ja jalutamas jne, aga ei jäänud silma see "õige". Pluss keskmine varjupaiga koer leiab meil õnneks kodu üsna ruttu (mõne kuu kuni poole aastaga) kui just tegu pole nö seeniorkoeraga. Ise tegelen Eestis kodututele kassidele kodu leidmisega ja hoiukodu pakkumisega juba mitu aastat niiet minu südametunnistus on ses suhtes puhas et Eesti loomi aitame ka ikka :)
Antud koer jäi mulle Moldovas silma ja ma teadsin kohe hetkega, et tema ongi see õige. See on see sisetunne, kui sa lihtsalt tead midagi. Ja minu süda ei suutnud teda tänavale jätta. Korjasime talt üle 50 puugi, tegime marutaudi vaktsiini ja steriliseerisime ära. Kohalikelt kuulsime, et oli tänaval paari aastaga juba üle 20 kutsika saanud (2 pesakonda, mõlemas 12 kutsikat).
Kahjuks pidin ise projekti lõppedes tagasi tulema, sest Eestis kohustused kutsusid, kuid nüüd on õige hetk koer järgi tuua ja proovime leida variante :)