titu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Käisin seal vist aastal 2006 ja ei mäleta, et parkimise eest oleks tasu võetud. Parkla on muidugi mega suur, hektareid. Jõudsime ühepäevaga käia ainult ühes teema pargis ja mis meelde jäi oli see, et kohapeal süüa oli ikka mega kallis. Kui minek, siis võileivad kotti. Ööbimist ei oska soovitada, kuna meil oli kodustatud eestlase korter Pariisi südalinnas ees. Olen käinud ka lastega Legolandis, siis Dineyland on koht, kuhu isegi ise tagasi läheks

Soovitan käia sõitmas ka veealuse rolleriga, ei oska lihtsalt talle muud nime anda. Asub see Eilati keskuses supermarketi taga, mere rannas. Kohe ei paista välja, üks hoone jääb ette, aga kiviga viskab küll marketi ukse juurest sinna ja firma nimi on AQUA STAR, otsige ülesse. Asi näeb välja nii,et istud nagu rolleri selga, pea pistad kiivri alla (vesi on ainult rinnuni, hingad vabalt nagu tavaliselt) ja sõidad. Rooliga juhid, parema näpu all on kiiruse nupp, vasaku käe all ülesse-alla. Viiakse kuni 6-7 m. sügavuseni, maksab 180 kohaliku, 30 min. Väga kihvt asi!

Käisin põhjapoolse, ehk suure surnumere ääres, kus on esimene SPA Eilati poolt. Maksis 69 kohalikku nägu, traktori järgi olid istekohtadega vagunid, mis viisid randa. Rand oli ilus just vaatega surnumerele, helesinine vesi ja valge (soolane) rand. Samas ka koukisime kaldast muda. Edasi sõites 5 km pärast on avalik rand, kus sai tasuta parkida ja ujuda, aga ei meeldinud, et pidi järsakust alla ronima ja kallast oli ka ehk 2-3 m. ja see ka kivine. Muda ei näinud. Ja nüüd ETTEVAATUST, hoiatan Teid, mida ise läbi kogesin. Läksin randa kellaga(TISSOT), mis on läbi käinud tulest ja veest, käinud sügaval sukeldumas ja mida iganes, tegi muda mu kellaga üks-null. Nimelt on see muda, kas aktiivne või bakteriaalne, aga 530 € hävis.