trip-krainetrip-ukraine-dark

BlackAngel

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
7 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ja ÜKS küsimus veel. Kuna reisin käsipagasiga ainult ja max kaal on 7kg lubatud. Aga mul on 35L mahutav seljakott. Mu tuttav reisib sellega koguaeg ja ütles, et keegi otseselt ei mõõda sul seal midagi, peaasi, et igaks juhuks kaalu normi siiski jääks. Kuidas sellega on? Kas on oht, et pannakse siiski nii, et pean äraantvaks pagasiks siiski ümber registreerima? Tuttav ütles, et kui selle kuidagi turvaväravas sinna alusele saad pressida, siis on kõik hästi. :)

Jah, sellele inimesele kirjutasin, sest tema nimi oli käinud mitmest postitusest läbi, aga ta suhtleb ainult vene keeles, nii et kahjuks jääb ära. Ma ei saanud isegi tema vastusest aru. :D Aga ma saabun päeval 1.08 15.45, ilmselt taksoga (kui selleks ajaks vähemalt 2-3ks ööks) elamise olen bronninud ja siis vaatan edasi. Kuna mu inglise keel kergelt öeldes sakib, siis kõige rohkem kardan keelebarjääri. Kuid olen siiski palju lugenud (ka mu isa rääkis), et Gruusias inimesed väga sõbralikud ja abivalmid. Kuna reisin üksinda, esimene reis üksinda, siis närv on korralik sees. Kuid kindlasti saab hakkama! :)

Ostsin piletid läbi Riia ära - 1.08-15.08. Ööbimist veel ei ole, aga tuttav käis Gruusias ja ütles, et ära broneeri endale midagi. Kuidas selle majutusega on? Peaks vist enne ikka midagi ära broneerima ja vaatama? Booking.com'ist nt? Kuidas seal kodumajutuse jms sellisega lood on? :)