Kuulike

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

0 meeldimist
4 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere!

Kas reisikaaslane leitud ja reisiaeg määratud. Ma oleksin muidugi ka kaasreisihuviline. Praegu lastminutes soodsad pakkumised märtsi alguspäevadesse.

Tere!

 Kas sobiks teile reisileminek juba 28. jaanuar . Hurgada kesklinna hotell. tel 56838222

Hei! Märkisin valesti reisi algusaja. Tegelikult läheksin alles pärast kaaslase leidmist detsembris või jaanuaris või isegi veebruaris. Seega olen alles Eestis ja ootan reisihuviliste pakkumisi.

Kevadel ööbisin Barcelonas TOC hostelis. Suurepärane asukoht peatänava lähedal, normaalsed hinnad, laia valikuga hommikusöök, mis tuleb juurde osta, kui on soov. Seal ööbib palju noori, voodid kahekordsed ja toas 6 voodit, toole-laudu pole. Nii et pead suht vähenõudlik olema, kuid kohta ja puhtus ja sõbralikkus ja disain v head. Lennujaamast linna sõites tuleb üks peatus enne lõpppeatust bussist väljuda ja 40-60 m tagasisuunas sammuda.http://www.booking.com/hotel/es/toc-hostel-barcelona.et.html?sid=ea2fbaac8f398b27472cbb6f473c3ec9;dcid=4;dist=0;group_adults=1;group_children=0;no_rooms=1;sb_price_type=total;srpos=1;type=total&

Otsisin kaua reisikaaslast Egiptusesse. Ei leidnud. Broneerisin seepeale märtsi alguseks pileti Barcelonasse. Maksin kohe ära. Nüüd sain arve Ungari firmalt. Aga ma ei taipa, kus saan piletid ja milliseid asju-pabereid veel vajan lennukile pääsemiseks. Äkki teie, Vembu, kui paljureisinu oskate mind nõustada? Lendan Leedu lennufirmaga Riiast.

Ei pea, sisse pääseb järjekorra alusel. See vahel pikk, vahel lühem. Tulin äsja Berliinist, sain siinsetelt kirjutajatelt head nõu ja tänan kõiki.Kogu sõit ja kohalolek läks väga ladusalt.

Uurin kõik reklaamid läbi. Täna on igatahes pabistamise päev, et kuidas kohapeal küll läheb. Aga sõidan alles mõne päeva pärast, loodan, et pabistamine ei jätku.

Oh, tänan. Arvan, et mulle sobib kaks päevapiletit ja siis veel üksikpilet. Kas kehtivad ka soodustused pensionärile? Näen, et te, Buldooza, olete Berliini asjadega hästi kursis. Siis küsin veel, kas minna sõitma ka bussiga 100 või 200. Kas nende marsruutidel on erinevusi? Ja kas art:berliin linnaekskursioonidest mõni ka tuleks ette võtta. Ei taha kolme päevaga üle ka pingutada, lihtsalt niisama seiraks ka ringi.

Tänan, Buldooza ja Reisispets. Andsite nii vajalikud nõuanded mulle.Äkki oskate veel öelda, kui olen Berliinis kolm päeva, siis milline sõidukaart mul oleks kõige mõistlikum osta. Minu probleem on veel selles, et olen saksa keeles suht koba. Näiteks broneerisin endale koha hostelis ja maksin ära. Booking.com vastas, et reserveerimine on toimunud, kuid on ka tekst, et maksmine toimub kohapeal. Kas peaksin Saksamaa hostelisse helistama ja olukorda üle kontrollima? Veelkord tänud lahketele vastajatele.

Sõidan Berliini septembri alguses. Bussiga. Buss viib Masurenallee 4-6 asuvasse tsentraalsesse bussijaama. Kas keegi oskab öelda, kuidas mul oleks kõige mõistlikum sõita sealt kesklinna - Unter den Lindenile, täpsemalt koguni Glinkastrasse 5-7 asuvasse hostelisse. Kaardi järgi vaadates ei näe ma bussijaama läheduses ühtki U-Bahni peatust. Tänan heade nõuannete eest.