MarBH

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ja veel - ma mõtlesin, et Cancuni sihtkohaks võttes tuleks eriti kallis, kuna see on põhiline turismipiirkond Mehhikos ning seal on väga hinnatud tähtsusega rand. Ma ise tahaksin minna just Lõuna-Mehhikosse (Mexico Cityst veel lõuna poole), oma "teisele perele" külla, kelle juures aasta elasin.

Ohh, väga meeldiv üllatus oli oma postitusele nii kiiresti vastukaja saada! Suured tänud teile! Sain palju mõtlemisainet juurde. :)

Siit veel küsimus: kui ma uurin pileteid nt Brüssel - Cancun vms, kas siis peaks just üheotsa pileteid vaatama või oleks edasi-tagasi piltetite ostmine üldjuhul odavam variant?

Just see kombineerimine, et leida pileteid nii, et ma jõuaks õigeks ajaks ühte sihtkohta, et sealt lennukile minna ja sealt veel omakorda, et minna järgmisesse sihtkohta, on minu jaoks keeruline. Usun, et sellest ka põhjus, miks ostetakse Eestist palju Tln-Mex City pileteid, kuigi muud moodi tuleks odavam - ei osata/viitsita muid variante väga leida. Ma pigem üritaks otsida soodsamaid pileteid, sest mingi 200 eurot vahe on siiski minu jaoks päris suur erinevus.