thulelohe

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi
7 meeldimist
3 postitust / 43 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

lol. travel küsis ka 15 €. Peaks tagasi küsima? :D Natuke imelik. Teoreetiliselt peaksid nad siis sadade selliste kirjadega tegelema praegu, et kandke raha tagasi

Eks ta kolgas ole, aga mulle meeldis: koduse turvalise tunde tekitas. Heas mõttes steroidide all Abja-Paluoja. Villa Rose'ist saab ratta ja kiivri laenutada (seal lähedal ka välibassein), nt Pinders Pond'i sellega sõita.
Viie aasta tagused pildid Roxburgh'ist:
https://www.instagram.com/p/VnvCgRsRd1
https://www.instagram.com/p/VikL_xsRcx (ise väisasin taamal laiuvat metsa ka) ehk see https://goo.gl/SSrEbM Või sealt siis 180 kraadi paremale keerata ja sõita "gold panning"'u sildist https://goo.gl/Cv48zz veel vasakule, kuni leiad metsast Kaali kraatri moodi tiigi ja tuleb tahtmine paljalt ringi ujuda. Enne seda piki jõekallast ning läbi metsa kulges tore sissekäidud teerada, kus sai ühtlasi rattaga kimada.
Mõlemal pool (kui suunduda üle silla paremale või vasakule) avaneb suurepärane mäeahelike panoraam üle küla. Siili- ja jäneselaibad võivad kohutada; hobused, lambad, lehmad lisavad aga pastoraalset idülli.

:D Super tähelepanek. Sorry.

Kõige popim ja noortepärasem on hakata hipsterkodutuks – "seigelda ringi mööda erinevate sõprade ja Airbnb kortereid."

https://www.muurileht.ee/eestlased-new-yorgis-elu-halastamatult-kiires-voimalusi-tais-linnas/

edit: airbnb out of you prince range. niu-niu. tõmba siis jehhat alaskasse – samal laiuskraadil, mis eesti, – vb leevendab su koduigatsust natuke.

Eesti lombikestes üleüldse käisite see suvi sulistamas? Spaas käisite ju. Möllige siis ka end Montenegros spaase. Kõige etem variant teile.

Tohmanid. Mis värk teil selle soojusega kogu aeg on. Märts-aprill-mai, sept-okt ongi kõige paremad reisimiseks. Ookeanivesi ujumiseks totaalselt kõlbmatu.

Ma tahaks/(soovitaks) esimest korda Itaaliasse minnes Veneetsias ära käia [sügisel/kevadel] ja siis teine pool reisist rahulikult Padovas (või Bolognas) olla ja lõpuks Veneetsiasse lennuki peale jälle. Veneetsia piletid mõistliku hinnaga ka (nt praegu vaatasin, et kolmandiku ehk 100€ võrra odavamad Rooma omast kui kahe nädala pärast minna).

Padovast teab keegi midagi muljetada? Või mingist "nurgatagusest" linnast pikemalt, mis ületas ootusi. Tenerifel on San Cristobal de La Laguna nt mõnus. Padova peaks ka ülikoolilinn olema.

Huvitav, et tulemasinat ja tikke ei tohi kaasa võtta airBaltic'uga. Teistel lennufirmadel need lubatud. Aga turva ei taha ju teada, mis lennufirmaga lendan.

Miks hostelid teile ei kõlba? 2 ööd alla 50.- tuleb mul.

Lennujaamas magamiskotis :-)

Ei võida sa aega ega raha, pigem kaotad. 7:30 väljumine, selliseid varaseid busse polegi (Eurolines'il on 21:30 algusega Tallinnast– 2:00 saabumisega kui 2-3 tundi kauem Eestis tahad olla ja "aega võita"). Tallinn-Riia lennupilet iseenesest vast siinkohal 0.- (Riia-Pariis hind sama, mis Tallinn-Riia-Pariis), bussipileti eest pead ise veel peale maksma ja 4 tundi loksumist bussis vs 50 min lendamist - ei anna võrrelda

Sama asi on Wizzairi lendudega (mis nüüd lähevad ainult Leedust), arvad, et võidad 100.-, aga kokkuvõttes tuleb reis logistiliselt keerulisem ja ebamugavam ja võit on kokkuvõttes tegelikult ehk 20.- ja kahe öö eest maksad hostelile kui tegelikult pole ise linna näinudki (linna saabumise ja linnast väljumise ajad on öised ja hommikused)

Momendil (9. mai õhtu) üks vaba koht 153.98.- hinnaga veel järel airbalticu lehel

Airbalticu 160.- on normaalne hind

Kui neti kaudu olen registreerinud airBalticu lennule ja pilet välja prinditud, siis kas 50 min enne lendu Tallinna lennujaama bussiga saabuda on mõistlik idee? Teine variant on 4 ja pool tundi enne kohal olla. Oletan, et lähen otse turvakontrolli, sest mul ei ole vaja enam mingeid check-in'e teha ega pagasit kontrollida kassas. See kahe tunni jutt käib vist nendele, kel midagi kassas vaja asjatada?

Toitu võib küll käsipagasis kaasa võtta

Kolme päeva pärast.. Kuidas? Sihiks kevade poole.

Seal peaks varsti vulkaan aktiviseeruma ju.

Sülearvuti jäeti mulle alles.

Tulemus on muidugi tähtis, sest elu on viivitushüpe emaüsast hauda.