tuuli65

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Käisime sõbrannaga Sri Lankal aprilli teises pooles. Suhtlesin ja pakkumise võtsin nii Donald'ilt kui Sunil'ilt. Sunil oli küll pisut odavam aga meili teel parema ja konkreetsema mulje jättis Donald (esitasin küsimusi, küsisin soovitusi). Hind 2-le oli 630 eur 5 päeva ja 5 öö eest. Sisaldas ööbimisi, hommikusööke ja kogu giidi teenust. Ööbimiskohad ise olid väga ok ja paar kohta lausa super.
Lennujaama vastu tuli meile Donald ja küsis viisakalt, et kas oleme nõus ka tema juures töötava Sarath'iga. Ta ise oli jalga vigastanud. Sarath oli tagasihoidlik ja vaiksemapoolne, meie jaoks väga meeldiv inimene. Inglise keel oli hea, kui ise küsisid ja huvi üles näitasid rääkis ja teadis väga palju. Polnud küsimust, millele ta ei oleks osanud vastata. Meeldis, et ta ei olnud kordagi pealetükkiv ega tüütu. Samuti nõustas meid tipi andmise teemal (oli alguses väga segane mille eest kui palju maksma peaks), kuidas tüütudest kohalikest lahti saada (nii külge kleepuvad giidid, müüjad kui muidu külgelööjad), mis on ok hind tuk-tukile mingi distantsi eest jne. Kõik päevad olid detailselt planeeritud, samas kohe kui vihjasime, et tahame midagi muud või teisiti said ka need soovid täidetud. Kui üldiselt oli sri-lankalaste kella ajad pisut "libisevad" siis Sarath oli äärmiselt täpne ja alati läheduses kui peaksime midagi soovima.
Kokkuvõttes jäime väga rahule ja paremat ei oleks osanud soovida. Maa ise meeldis samuti väga, ilus loodus ja sõbralikud inimesed.
Kontaktid:
Sarath: sarath.amarasinghe1953@gmail.com
Donald: donaldrohitha@gmail.com

Milord,
Kas hind 700$ oli inimese, auto või paari kohta? Millise marsruudi läbisite? Mis oli sellest "kõige-kõige" ja millised kohad vahele jätaksite tagant järele?