spiiker

Reisisell, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

3 meeldimist
2 postitust
19 kommentaari
 

4 külastatud kontinenti

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Huvi jätkuvalt olemas ja kõik pakkumised oodatud!

Ostusoov on jätkuv ja ootan uusi pakkumisi. Tänan kõiki, kellega on juba hea diil tehtud.

Ostusoov jätkuv ja ootan uusi pakkumisi.

Ostusoov jätkuv ja ootan pakkumisi.

Snoop - taaskord mitte teemasse postitus ja ei ole mina mingi punktikaupmees vaid tegelen reisimise kui hobiga ja mõningad punktid aitavad mul teoks teha seda mida soovin. Paljudel seisavad punktid kontol ja ei kasuta neid ja siis teavad, kellele võiks pakkuda ja kellel võiks ka neist kasu olla oma unistuste teokstegemisel.

NB: Kordan veel - edaspidi paluks mitte minu postitusi risustada, muud vestlust võime arendada sõnumite teel. Austagem Trip.ee foorumit ja selle kasutajaid.

Antud teema võib sulgeda või kustutada, igatahes sai üks inimene mõnusalt ja soodsaslt majutuse ja oli väga rahul!

Snoopile - kui on kiire ostmisega siis Finnairi lehel hetkel pakkumine

Special offer – Up to 50% Bonus! 
Buy points between 12 November and 9 December 2019 and you will receive up to 50% more points. For example, buy 50,000 points and receive 15,000 extra points.

Kui 50000 vaja siis 50700 punkti saab hetkel osta hinnaga 502.13 EUR

Snoop - kuidas Teie postitus on seotud antud ostu-müük teemaga? Antud küsimusele vastust ei oota, ei taha müra tekitada.

Kui soovite küsida küsimusi siis saate mulle saata privaatse sõnumi, olete ju kogenenud foorumikasutaja ja peaksite reegleid teadma, et teemasse mittepuutuvaid postitusi ei tehta ja postitusi ei risustata.

Ostusoov jätkuv ja ootan pakkumisi. Tänud ette.

Huvi jätkuvalt olemas ja kõik pakkumised oodatud!

Uuendan! Pakkuda võib alati! Iga punkt loeb 

Pakkuda võib alati! Iga punkt loeb 

Hetkel 26.11 kell 14:04 Denpasari lennujaamas, mingeid probleeme ei ole, lennukid liiguvad - ilm super. Hetkel tagasiteel Tallinnasse, 15:40 läheb lend Singapuri ja siis sealt edasi - kõik igati ok. Lende tühistatud pole. Kohapeal pole mingit tuhapilve ega muud sellist näha ainult mõnusalt palav

Lihtsalt infoks - täna 22.11.2017 Ubudis oli päeval super päike - inimesed rõõmsad ja olek chill, kohapeal mingit hullust pole selle vulkaaniga seoses ja keegi ei paanitse. Tunda pole midagi ega näha. Ja selleks, et tunda peab vist kraatrisse ronima :). Tavapärane Bali - päikseline ja mõnus :). Tervitused Balilt siia saabujatele! Väga lahe koht - 100% soovitan!

Lihtsalt infoks - täna 22.11.2017 Ubudis oli super päike - inimesed rõõmsad ja olek chill, kohapeal mingit hullust pole ja keegi ei paanitse. Tavapärane Bali - päikseline ja äge :). Tervitused saabujatele! Väga lahe koht!