Blöös

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mu tuttav just käis Sindbad Aqua Club Resortis, tema jäi küll rahule. Tuba oli korralik, putukaid, mutukaid polnud. Toiduka jäi ka rahule, ei kaevelnud mitte millegi üle. Aga kui sulle selle hotelli restoran ei meeldi siis võid ju ülejäänud kahe hotelli restoranis süüa.

Sasipea - millal teil minek? Me otsustasime ka Sindbad hotelli kasuks ja lähme 2. märtsil.

chuchi - palju see hotelli korraldatud päev merel siis maksis? Ja kas snorgeldamisvarustuse saab kohapealt või peab ise kaasa võtma?

Meie oleme minemas 2. märtsil Club Aqua hotelli koos 4a poisiga. Kes veel on sel ajal minejad? Tore oleks seal mõnikord mõne teise umbes sama vana lapsega perega koos aega veeta - lapsed saaksid koos mängida jne :)

Kas veeparkidel mingit vanusepiirangut pole? Goadventure lehelt lugesin Titanicu kohta, et sinna lastakse sisse alates 5a lapsi alles...? Kuivõrd nad laste vanust kontrollivad? Kui on äge veepark, siis tahaks ikka lapsega ju minna.

Aga milliseid ekskursioone soovitate üldse sellise 4a mudilasega? Kas osta ekskursioonid reisibüroost või kohapealt?

Minek on meil GoAdventurega.

Tripp kus kandis teil see matk plaanis on?

Meie sooviks oleks minna koos väikeste lastega (1,5a ja 3,5a, järelkärus) pisikesele rattamatkale Eestis. Matk võiks olla 2–3 päeva pikk ja lühikeste distantsidega – ca 20-30km päevas ja võiks kulgeda mööda väikeseid väheste autodega kruusateid, ilusas looduses, põnevates paikades, ööbida tahaks telgis. Matka alguspunkti sõidaks autoga ja sealsamas ka lõpetaks.

Kas keegi oskab anda mingeid soovitusi sellise matka marsruudi ja ööbimiskohtade osas? Kas keegi on käinud taolisel matkal oma lastega – jagage muljeid – kuidas lapsed vastu pidasid, milliseid probleeme ette tuli jne.

Kas selline rada oleks näieks sobiv? http://www.rmk.ee/teemad/looduses-liikujale/puhkealad/haanja-karula-puhkeala/1440 kes seal käinud, kas teed on läbitavad ka rattakärule? Kas sellel rajal liigub palju rahvast?