Desteny

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

8 meeldimist
1 postitust
32 kommentaari
Viimased kommentaarid

Selgesti on iga aasta erinev, aga korralikku suveilma loota küll ei saa. St Hispaania suveilma. Temperatuurid on vast 20-27, kuigi vesi soe.

Oso, võta kindlasti ühendust kasutajaga marks66, tema on teada tuntud mägironija :) Ta oskab sulle kindlasti soovitada parimaid mägesid ja radu, ehk ka seltsi.

Asub ta Gibraltari lähedal(u120km Malagast).

Sõitsin just hiljuti Tarragona - Malaga autoga. Barcelonast ehk tund rohkem. Autoga läbisin maad kuskil 8-9 tundi, peale Valenciat oli kiirus 120-140km/h tasuta kiirteel.

Tarragonasse läksin rongiga, AVE kiirrongid. Sõit kestis 5 tundi ja 17 minutit ja hind oli 62e üks ots. Saab ka kõvasti odavamalt, kui osta ette.

Väga vahet ei ole kuhu maandute. Olles seal kaks kuud, võtate raudselt rendiauto ja liigute ringi. Kui muidugi see kavas ei olnud, siis kaaluge seda. Enamus mere/ookeani äärseid linnasid on väga vinged ja omamoodi ilusad, Cadizist - Murciani. Oktoobris enam nii palju turiste ka ei ole, seega popimad kohad - Benalmadena, Torremolinos, Marbella ei ole enam väga üle rahvastatud ja üürihinnad paremad.