dim123dim123

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
13 kommentaari
Viimased kommentaarid

Sarnane olukord. Kuid ma sain osta piletid ära . Aga siis avastasin et oli vaja pagas veel ja söök lisada. Mulle lisati see juurde ja nüüd seda osa ei lase maksta . Vaatab mis homme saab

muidu bussireisi ainuke suur eelis on giid. muud võlusi seal ei ole kahjuks või õnneks . odav lõbu kus saad kiiresti ja jooskuga kõik vaadata , aga nuh krt bussis sõita ja sõltuda teistest .... pigem jah teha endale reisi plaan ja näiteks Geronast ja ära lennata kusagilt mujalt . Linnade vahel saab rahulikult liikuda bussidega või rongiga (vahest on isegi lennuk odavam ) :) Aga jah raske soovitusi anda kuna ei tea mis laadi puhkust otsite .

Arvestage palun seda et Tallinn - Gerona - Tallinn on suht kallis lõbu . Need kes tahavad odavamalt reisida ja vaadata soovitan lennata Alicante või Valencia. samuti sa ei saa järgmiseks suveks veel bronnida vähemalt lende. Alusta ikka sellest kus sa tahad käia mis on sinu eelarve ja nii edasi . Pärast kui need asjad on paigas hakka vaatama kuidas sinna kohale saad s.t jälgi ryanair ja easyjet hindasi . Muidugi kui raha on palju siis ei pea üldse mõtlema :) piletid osta ja lennata

Kõik sõltub kuupäevadest , saab erinevalt ju, aga jah Ryanair on odavaim, aga peate otsima ,kuhu lennata. Kas otse Gerona või Alicante või Valencia. Vahest on Easyjet ümberistumistega kah hea hind.

MOdamail on ikka ryanair 20 euri. Iberia on kindlasti kallim . Autoga on kah kallim 2000 km , lisa sinna bensu ja 20 tundi sõit plus tasulised teed. abiks on alati http://www.skyscanner.net

samad sõnad IGO , neid juhiseid kus laadida ja peale panna on väga palju . uuemad kaardid peale ja pole mingeid muresi. Ainult soovitan koheselt osta telefoonile auto laadia , minul samsung sg2 ja ikka see navi võtab korralikult akut .

To Titaku Tegelikult pole vaja keeli osata üldse:) Usuge mind, isegi koomas peaga keeli teadmata saab asjad ajatud.
Soovitan kasutada mingit sõnastiku , kui ei ole ennast kindel . Mina olen saanud žestidega ja näppudega alati hakkama , isegi kui keelt ei oska :)

Aga soovitan kõikidele omada android telefoni ( tasuta rakkendused ) , ja gps. Ise ei karda suhelda ja suudan orienteeruda , need kes ei ole ennas nii kindlad see gps ja sõnaraamat annavad suurt abi.

Aitaks teid hea meelga , aga ise ei oska hispaania keelt , kuigi juba kuu aega olen siin :) Kuigi kõik asjad mul on aetud , alatest rendist kuni olle tellimiseni ;)

ando am lihtalt soovitan :) praegu on edasi tagasi lend inimesele umbes 200-250 euri edasi tagasi . kohapeal auto rent on samuti mõistlik. Auto kulu puhul arvestatakse alati amorti kah mis on umbes sama kui bensu kulu :)

Ja näiteks minu jaoks oli see sõit piinav , autos istumine ei ole eriti mugav .

Lihtsalt soovitan kaaluda seda lennuki varianti.

ei ole nägu kokku 2 täiskasvanud ja 2 last.

lihtsalt kui vaatad odavad piletid ryanairiga ja võttad kohapeal auto tuleb sul odavam ja kiirem .

Ja veel kui tahad midagi tee peal vaadata , siis päevas saad sõita max 500km ja siis tegema ööbimise selles kohas kus vaadata kavatsed midagi . Muidu tuim sõitmine ja mitte midagi muud :)

Arvesta , meil läks: ööbimine Poola alguses 50 euri ( koos hommikusöögiga ). Poola teemaks mingi 25 euri. Ööbimine Poola lõppus 60 euri - ööbimine koos hommikusöögiga. Ööbimine Prantsusmaa alguses 60 euri koos hommikusöögiga. Prantsusmaa maksud mingi 75 euri. Ööbimine Hispaania alguses 60 euri koos hommikusöögiga. Maks kuni Barselona oli kusagil 30 euri. kKskmine küttusekulu 5,1 sajale keskmiselt diisel 1,50

Sõita Barcelonase 3300 jamedalt . Diisli maksumus 252 euri

Kokku 610 euri

Lisa sinna veel mingid suitsud , söögid makis , vesi , ja muu :)

Kas see autoga minek just Barceloonase on otstarbekas ja mõttekas? Ryaniauriga Gerona ja seal auto võtta tuleb odavam lihtsam see on fakt.

Tasuliste tee vältimine ... nuh kah vägagi küsitav. See tasuta tee on ikka kooormatud ja tihti peale linnasi läbiv , seega aega võttab omajagu. Plus hotellid. Kuis juures soovitan ööbida Poolas nii alguses kui lõppus on head hinnad. Samuti pigem ööbida Saksamaal kui Prantsusmaal . Prantsusmaa hotellid olid ikka kallid , samuti õlle restos ja suits .