Larios

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Vastan sulle oma kogemuste järgi, mitte punktidena:)
Mina käisin Alanyas 2011 mais. Lennujaamas maha tulles saadetakse teid bussidesse, seal küsitakse, kuhu ja antakse infolehed. Giid on eesti keelne ja vastab kõigile küsimustele. Sõit Alanyasse on päris pikk, ühe peatusega , kus saab süüa-juua jms. Maha pandi meid hotelli ees ja juhatati sisse. Sealt edasi pole enam suurt midagi, täidad ankeedi ja annad oma passi nemad annavad võtme ja juhatavad tuppa(meil siis konkreetset oli nii). Alguses tundus küll ilmateate järgi , et ilm on juba. Kohale jõudes oligi esimene päev päris tuuline ja külm. Kokku olime 10 päeva ja selle aja jooksul sadas 1 päev vihma ja 2 päeval oli pilves ja tuuline. Ülejäänud päevad olid soojad, isegi palavad.
Shoppamise kohta oskan mina nii palju öelda, et suurtemates poodides ei käinudki. Tänava peal on piisavalt (isegi palju) teenusepakkujaid. Inimesed on sõbralikud aga võiks öelda , et isegi natukene pealetükkivad. Et ainult sulle midagi maha müüa. Nad kusjuures vaatavad selle järgi ka veits, et kui pruun sa oled:) kui sa oled valge alles siis nad määrivad sulle asju palju kallima hinnaga pähe, sest teavad, et oled siin uus ja ei tea hindadest midagi. Kõige parem oleks neile öelda, et oled näiteks juba mitmendat korda seal ja alati, alati kauple:) Mina kauplesin asjadelt ,näiteks pluus 20 eur 10 euro peale. Hea jutt on oluline. Üldiselt asjadel , millel on juba hinnasilt peal, neilt kaubelda ei anna aga proovida võib alati, paar eurot ikka alla saab:)
usun et saad seitsme päevaga nautida kõike:) Soovitan kindlasti raftingut, kui ilm on ilus. Käisime ise tuulise ja külma ilmaga aga siiski oli üli üli kift. Kindlasti soovitan!
Soovin Sulle ilusat reisi! Loodan , et oli abi sellest :)