trip-krainetrip-ukraine-dark

Maidumtt

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
15 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tulles näitas Horvaatias sisemaal auto termomeeter 41kraadi.Hetkel Vodices 37.

Minek Horvaatiasse matkaautoga 10augusti õhtupoolikul Pärnust.On veel keegi minemas samal ajal?

Toilas SPA vastas korralik karavaniparkla.Käisime sel suvel ja jäime rahule.

Piirist kuni Ostravani on tee maksuvaba.Piirist 8km on Euro Oil kust saab osta vinjeti.

Olen 2korda kasutanud Pluscari autot Tenerifel ja olen väga rahul.Viimane kord detsembri algul.

Tere!Minek Horvaatiasse 5,07,lõunapaiku Pärnust.Kuidas on teeremontidega?Palju remondid ajaliselt segavad?

Oleme olnud mitu aastat Podgoras Sutikla kämpingus.Mereni 50m,promenaad ka sealsamas.2aastat tagasi tehti sanitaarruumides euroremont-kõik ok.Hinnad normaalsed.Plaanis ise ka juuli alguses minna.

Ptuist kiirteele tee oli remondis ja sõitsime läbi Gradisce piiripunkti k audu.Ajakulu oli 20min aga minibussi eest 30EURmaksta on ka liiast. See oli 11.07.2017.

Oleme olnud Podgoras camp Sutilka kolmel korral.Mereni 50m.Eelmine aasta maksime auto 2inimest elekter kokku 128euri 6päeva eest juulis.

Kas sel aastal saab ka Sloveeniat läbida ilma kiirteemaksuta.Eelmistel aastatel sai sõidetud Ptui kaudu. Nüüd võibolla kiirtee piirini valmis ja enam ei saa.

Minek Horvàatiasse Podgorasse 13 juulil Pärnust.

Ise oleme Pärnust käinud ikka marsruudil Pärnu-Kaunas-Lomza-Warssavi-Brno-Viin-Zagreb-Dubrovnik.Kiiresti saab kohale.

Kah Horvaatiast tagasi.Start Pärnust oli 6.07.õhtupoolikul ja Podgoras camp Sutiklas olime 8.07.kell 14.00.Läbisõit 2285km. Sooja päeval üle 30ne,öösel 25 ringis.Veetemperatuur 27.Mingeid suuri teetöid teel ei olnud,ainult Viinist läbisõidul kulus tavalisest veerand tundi aega rohkem.Kämpingus oli kohe valmis saanud sanitaarruumide euroremont.Meie selles kämpingus juba kolmandat aastat järjest.Mereni 50m ja auto või telgi saab ka panna puude varju.Väikebuss ja 2 täiskasvanut 6 päeva maksis 120EUR.Piiridel aega ei kulunud,ka Horvaatiasse sisenemisel kulus ainult 5min.Horvaatias keerasime Karlovacist ära Pitvica peale,tee küll aeglasem aga näeb ka kohalikku elu.Kusjuures 40km lühem tee. Tagasi tulime Itaalia kaudu Austriasse.Tõusime mööda serpentiine 1409m kõrgusele ja öö veetsime Veissensee järve ääres Knalleri kämpingus mis asus 930m kõrgusel.Kena koht puhkamiseks.Edasi kulges tee mööda mägesid Salzburgi kaudu Prahasse ja sealt kodupoole.Reis kestis 2nädalat ja läbi sõitsime 5217km.Tore reis,järgmisel aastal jälle plaanis.

Olen ostnud 8km peale piiri Shellist.

Saabusime kohe Horvaatiast.Makarska kandis sooja 30ne ringis,Rijekas 20.Mida kodule lähemale seda külmemaks läks.Lõuna-Poolas eile hommikul ainult 5kraadi sooja.Parem minna üle Lomsa sest enne Bilastokki teeremont ja järjekord mitu kilomeetrit.Enne Austria piiri ka teeremont ja kodupoolt minnes ümbersõit.Enne Poola piiri ka väike teeremont aga järts oli mingi 3-4km pikk.Kui küsimusi siis kirjuta.