tiinat9

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Võib veel vaadata ümberistumisega Bremeni kaudu, sealt kaudu olen ka käinud eriti mugavalt, kui peab öö seal veetma sest kesklinn on trammiga 10min ja sai soodsa 12€ hosteli kohe kesklinnas ja oli kena linn, kus ringi vaadata.

On ka lennatud Londoni, East Midlands, Brüsseli ja Düsseldorfi kaudu olen kuulnud. Siis on veel selline ruut olnud, et EasyJet'i või Ryanairiga Liverpooli (Liverpooli lennujaam on tegelikult Liverpooli ja Manchesteri vahel ja vahemaa väike) ja sealt edasi http://www.monarch.co.uk või http://www.flythomascook.com Gran Canariale.

Kui otsimine korralikult ette võtta siis leiab ikka. Otselendu ei olegi minu teada olemas. See Helsigist oli mul näiteks Oslo kaudu.

Helsingist on vist mingid otselennud ka aga need on ikka hoopis teised hinnad juba.

Kahjuks müüsin piletid eraldi maha, kuna paljud küsisid ainult pileteid aga nüüd tunneb üks inimene ka mõlema vastu huvi. Seega vaatasin, kas kuidagi ei leia ligilähedase hinnaga pileteid kanaaridele.

Otsingu tulemused Ryanair lehelt:

Tallinn -> Barcelona 5.okt 11:55 (saabub 14:40)- 87.14€
Tallinn -> Barcelona 8.okt 11:55 (saabub 14:40)- 57.14€

Barcelona -> Gran Canaria 6.okt 21:00 (saabub 23:30) - 23.99€
Barcelona -> Gran Canaria 8.okt 16:10 (saabub 18:40) - 48.99€

Lennupiletid müüdud. Suvilabussi rent veel alles ja sain kokkuleppele nendega, et kuupäeva võib nihutada, kui neil on vaba masin uueks kuupäevaks.

Suvilabuss siis 300€ ehk siis 21€/päev kui kahekesi, 14€/päev kui kolmekesi ja kuni 6 kesi maksimaalselt võimalik. Tuleb soodsam, kui hostel ja autot pole ka vaja rentida!

Vot, siis proovisingi, ostsingi aga ei saa kahjuks minna. Kui keegi osta soovib 6-14.10.

Peab vist ära proovima. Tundub kallis aga soodsamat tõesti ei leindud. Üldse ei leidnud eriti tegelt.