reisijakuule

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Jaha, Türgi on kliima poolest parem, hinna poolest parem ja teenindajad on paremad.Super!
Sooviks on novembrist maini Türgis siis kohal olla. Väga huvitaks kes seal sellel ajal talvituvad nii öelda. Kas sakslased vöi inglased vöi kes?
Mis oleks Türgis läänelik koht üle talve elamiseks? Millistest kohtades eemale hoida? Elamist üürida ei taha mitte mingil juhul ega seotud olla. Tahaks ühest kohast teise sujuda. Tahaks ka kultuuri vaadata, väljasöite kuhugile teha kolmeks ööks näiteks. Kuidas on turvalisusega lood? Algarvest allapoole nivood ka ei tahaks. Vabatahtlikult ja oma raha eest.
Algarves oli ookean fassineeriv. Töusud ja möönad. Vahva oli koos teistega mööna ajal pikki tuuri mere pöhja mööda köndida tundide viisi. Jah, kas Türgi rannikutel saab ka sedasi aktiivne olla. See on köige tähtsam küsimus öieti. Arst saadab köndima ja aktiivne olema. Selles on point. Mäest ülesse ja alla ei tule köne allagi. Talvel oleks siis pikad liivarannad mida Algarves on volilt.
Vöib ka minu mailile nöuandeid jagada. reisijakuule ät gmail.com

Talvist Algarvet ma tunnen. Jäid hoopis head muljed. Kuninglikke streliitsiaid vöis ka jaanuaris vikatiga niita, samuti Madeiral. Köik sai läbi kolistatud nii öelda. Selle aasta talv oli kuiv ja päikseline. Ja jaanuari alguses käisime köik bikiinidega ja ka ujumas. Kui nädalaks minna, siis on seal ka köige kuumemal ajal probleeme aklimatiseerumisega. Keha ei anna järgi.
Aga ikkagi, mis kandid on köige nooblimad Türgi rannikul. Ja mida vältida. Huvitavad ikkagi soliidsed kohad. Talvel eeldatavasti püütakse kotiga tänavalt kliente- turiste. Ehk ööbimiste pakkumised on enneolematult soodsad. Algarves nooblis Vilamouras oli küll nii. Huvitavad ressordid ja golfiväljakutega kohad. Seal peaks hooldatud haljastus kindlustatud olema. Mötlen Türgit nüüd. Laske tulla ja ärge hoidke end tagasi heade nöuannetega. Ja vaimustustega ja kiidulauludega.