Liiz17

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

8 meeldimist
0 postitust
56 kommentaari
Viimased kommentaarid

Oleks küsimus nendele reisijatele, kellel oli sõlmitud reisitõrkekindlustus. Kas on keegi juba ka kindlustuselt antud olukorras vastuse/põhjenduse mitte maksmise kohta või siis kindlustushüvitise saanud?
Siis teaks ka edaspidi, millist kindlustusseltsi tasub valida.

Meie pere samuti eelnevate cherry reisidega väga rahule jäänud ja seepärast sai soetatud ka kolmas.

Aga Cherry võiks anda omapoolse kommentaari nüüd küll selle kohta, kas Wow Travelile oldi suurem summa võlgu varasemate reiside eest ja see 85% kattiski vana võla vaid?

Meil muidugi saada vaid sissemaksu summa paarsada eurot, mis kahvatub selle kõrvalt, kes nüüd kogu rahast ilma jäid ja loodan et ka neile saabub lahendus !

Sain ka Inbank-lt vastuse, kus kinnitati et leping lõpetatud :)

Inbank-le saatsin kirja 1 h tagasi, veel ei ole vastust tulnud. Ega enne ei usu, kui raha on arvel :)

Sellest unustasin kirjutada, seda kahjuks ei saa, 227 EUR jääb veel saamata :(

Saatsin ka oma järelmaksulepingu Cherry e-maili aadressile ning sain ka kirja et leping ja voucherid tühistatud ja lubati, et makstud osamaksed kantakse tagasi 7 tööpäeva jooksul Inbank-i poolt.

Ja ülejäänud inimesed, kes järelmaksuga on reisi võtnud, maksavad siis rõõmsalt edasi reisi eest, mida ei tule, kuna on esimesed maksed juba teinud? Ma loodan, et ka neile on mingi lahendus olemas.

Tundub, et Tarbijakaitseamet ei ole ka suutnud Wow Traveliga ühendust saada veel. Aga jah ma ei kujuta ette, mis ettekirjutist nad saavad Saksa firmale üldse teha.

Reaalselt on ka ju Wow Travel kannataja, et ma täiesti mõistan neid, et nad sellises olukorras nii käituvad. Hea oleks kui nad nüüd ametlikult ikkagi saadaksid meile kirja vastusega, et reisi ei toimu, et saaksime tarbijakaitse kaudu osa sellest tagatisrahast, mis nende valduses hetkel on. Tarbekaitsest vähemalt sain nii aru, enne ei saa midagi teha kui on kinnitatud reisi staatus reisikorraldaja poolt.

Kuna meie Türgi reisile ei müüdud väga palju vouchereid ( 40 umbes), siis ei hakanud veel kindlustust tegema, kuna ei olnud kindel, kas reis ikka toimub :( Sest kui oleks reis ära jäänud vähese huvi tõttu, oleks ju reisifirma ise 100% raha tagasi maksnud, nüüd muidugi tagantjärgi oleks olnud võibolla kasulik ikka teha aga jah pankroti puhul enamus ei maksaks vast nii ehk naa :(

Me oleme cherryga käinud reisil 2 korda ja nüüd kolmas kord siis tundub 99% tõenäosusega, et seda ei tule. Kõik reisid on mul olnud järelmaksuga aga mitte pikaks perioodiks, et võimalikult vähe intresse maksta aga siinkohal jah ei ole ju reisilaenuandja üldse süüdi, et ma ei julgeks küll maksmata jätta, pärast annavad asja inkassosse ja maksta tuleb veelgi rohkem?
Kas keegi on küsinud reisikindlustuselt ka juba, kas kindlustus maksab rahad tagasi, kui cherry vahendas aga reaalselt ei ole ise reisikorraldaja? Mul on soetatud 4 voucherit Türgi reisile sügisel, et siis ligi 1200 EUR mängus .. Lisaks veel sõbrad, kes soetasid. See 50 000 tundub jah väga väike summa aga loodan ka, et kõigi voucherite vahel jaotatakse see ära.

Seda on küll kurb kuulda nüüd, et info mida Cherry makstud reiside kohta jagas paar päeva tagasi, ei ole siiski õige :(

Cherry kirjutas, et lähiajal toimuvad reisid on makstud, usun et teemaalgataja reis peaks ju selle järgi makstud olema. Millal muidu reisi ostsid?
Meil ka seltskonnaga ostetud sügisene Türgi reis ( 12 voucherit, ehk siis päris korralik summa) ja kuna see ei ole kindlasti lähiajal, siis järeldan, et see reis on neil maksmata .
Viimane info, mida nüüd sain, et Wow Travelit ei saa kätte ka Cherry ise, et Saksa firma nüüd püüab vist pigem eemale hoida kui vastama hakata kirjadele/ kõnedele :( Tarbekaitse ka enne midagi ei tee, kui Wow Travel on kinnitanud, et reis ei toimu / toimub. Küll aga nüüd ei tea kuidas kindlustus seda võtab, kui reisikorraldaja pole pankrotis vaid vahendaja? :(

Meie olime seal oktoober 2015. Kuna olime seltskonnaga, siis meie jäime väga rahule. Ostsime kohapeal kõik hinnas toidlustuse Wow Traveli esindajalt, 199 EUR oli täiskasvanud, alla 6 aastased tasuta ja 6-12 olid siis poole hinnaga. ET kohe õhtul kehtima hakkaks, maksime veel 15 eur täiskasvanu eest juurde.
Hotellis on mõned pisikesed poed ja hotelli lähedal on ka nn turupoekesed, sinna siis jalutasime igapäev, neid olid seal tänaval päris palju. Lihtsalt et end natuke liigutada, palju ei ostnud, kuna turul ( mis oli 1 kord nädalas) olid hinnad paremad.
Söögid hotellis olid head ja basseinid ja torud olid kõik avatud tookord. Igal õhtul oli programm nii lastele kui ka täiskasvanutele. Merevesi oli ka soe.
Ma arvan et see on väga hea hotell lastega peredele ja kindlasti tasuks sõpru ka kaasa võtta, on veelgi lõbusam :) Ilmadega vedas ka 100% ligi 30 kraadi igapäev, viimasel õhtul saime natuke vihma aga sel hetkel, kui magama suundusime hotellituppa :) Õhtul on need basseini ümbrused väga ilusasti valgustatud. Ainuke miinus oli, et meeletult palju kasse on seal, et kui eelistada õues söömist, siis on need sõbrad platsis seal :)
Maksta saab nii EUR-d kui ka USD :)

Meie käisime nüüd märtsis Salamis Bay Conti-s cherry kaudu ja jäime rahule,
natuke kirjutasin oma kogemusest siin :
http://trip.ee/content/k%C3%BCpros/p%C3%B5hja-k%C3%BCpros-2015-november.html

Meie sõidame juba teist aastat järjest märtsis Dubaisse ( koolivaheajal). Eelmisel aastal vedas ilmadega 100% ja väga rahule jäime reisiga :)

Olen külastanud Orlando Premium Outlete (mõlemaid), Sawgrassi (Fort Lauderdale) , Miromar Outlets (Fort Myers), Dolphin Mall Miamis ja päris mitmeid Macysid. Viimati sattusime neid külastama "Thanksgiving" ajal. Kui rääkida riiete hindadest ja valikust, siis enamus asju sai ostetud premium outletide poodidest. Küll aga asjad, mis said soetatud Macy poodidest tunduvad nagu kvaliteetsemad.. eks see oleneb muidugi firmast aga seal on palju erinevaid brände. Outlet kauba kvaliteet on suht nigel. Lasteriideid jälle saab sealt rohkem. Sawgrass ja Dolphin mall on üsna väsitavad keskused... outletides on mõnusam ringi liikuda... Suuri keskusi külastades, soovitaksin enne eeltöö teha, mis poode külastada on soov.

Väga äge video, hea meenutus, kes käinud on :) (Y)

Väga äge video, hea meenutus, kes käinud on :) (Y)

Meil Dubais käidud ja väga meeldis ! Igale poole pääseb kiirelt, lastega ülimõnus koht puhkamiseks, veekeskused, mängupargid, lillepark, delfinaarium jne jne Soovitame kahel käel :) Lisaks liiklesime palju kärude /vankritega ja kohtasime palju kõnniteid. Viimase kohta negatiivseid kommentaare enne lugedes, ei uskunud oma silmi, et seal leidub ka kõnniteid :P Lisaks on võimalik ka shopata ;)

Oleneb, mis teedpidi saate liikuda, sest autod sõidavad väga kitsastel teedel. Sa võiksid muidugi hotelli kirjutada ja uurida. :)

Nii nüüd meil majutus ka olemas Dubais ja võin kiita reisibürood WRIS-i, kes tegi palju paremad hinnad kui seda oli booking.com... hotels.com ja isegi hotelli kodulehel :) Lisaks saame nii ka viisad soodsamalt :)

Upitan natukene veel teemat, püüdsin otsida trip.ee-st aga ei leia hetkel, kas tasub vahetada kaasa dollareid või kohalikku raha ?
Eelistame muidugi kaardimakseid aga saan aru, et igalpool seda võimalust ei pruugi olla ja tasub natuke kaasa vahetada :)