vsop

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Endal oli sarnane probleem paar nädalt tagasi. Tallinn - Istanbul lend tõsteti päev varasemaks ja jätkulend jäi samaks. Põhjuseks olevat Boeing max 8 lennukeeld ja sealt tekkinud lennukite puudus. Suhtlesin Tallinna Lennujaama Turkish Airlines esindusega. Sealt sain uue broneeringu ka jätkulennule. See jäi siiski järgmisele päevale kuid õhtu asemel hommikul. Ise jäin rahule, trensfeer, hotell, toitlustus - kõik toimis. Suhtlesin TLN Lennujaama esindusega algselt telefoni, hiljem e-kirja teel. Kuna polnud varem Istanbuli sattunud siis lisaõhtupoolik seal oli päris mõnus lisa.

Sveitsi vinjett on u. 30€ (ostsin ise möödunul aastal Austriast) ja kehtib aasta lõpuni.

Lisan siia veel mõned ideed

Alacace Vine Route. Kulgeb Strasbourg-ist Mulhouse-ni. (www.vinsalcase.com). Väke tee külast-külla millest üks ilusam kui teine. Saate külastada veinivalmistajaid, maitsta ja kaasa osta. Rahulikult võttes on üheks päevaks sobilik Strasbourg-ist Colmar-ini

Vitra Haus (www.vitra.com). Disainmööblit valmistv firma, kes valmistab tuntud mööblidisainerite toodangut (Eames, Noguchi jpt). Võimalus oma silmaga näha kuidas valmivad maailma disainiklassikasse kuuluvad tooted.
Asub Weil am Rhein-is mis on Basel-i ja Mulhouse Saksamapoolne linnaosa.

Veidi kaugemal asub Stuttgart, kus tasub külastada Mercedes-Benz muuseumit. Ostuhuvilistele on Stuttgardi lähedal Metzingen, kus paljudest "outlet"-idest leiab kindlasti midagi ostmisväärset.

Lastega tasub kindlasti minna Eurpoa Park-i, mis peaks olema üks suuremaid lõbustusparke Saksamaal.