mleet

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

2 meeldimist
1 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tahtsin veel seda küsida, et kui mõistlik on kaamera kaasa võtta? Sõber arvas, et see võetakse kohe ära, aga ehk ikka on mingi võimalus kuidas seda kavalalt endaga alati kanda..?

Olen jaanuari keskel koos sõbrannaga Malagasse minemas. Meie põhiline siht on alguses üks perekond mägedes, 12 kilomeetrit Rincon de la Victoria'st. Pole aga veel täiesti kindel, mis kuupäeval me sinna minna saame, seega on võimalik, et mõned päevad veedame omapead.

Kas teadjamad oskavad soovitada mingeid odavamaid ööbimispaiku Malagas, kuhu oleks lennujaamast hea minna ja kus ümbruskond oleks ka midagi pakkuv. Või on keegi seal ehk elamas hetkel ja on ise nõus pakkuma peatumispaika paariks päevaks? Ja kui seda mitte, siis ehk nõus niisama tutvuma, jutustama ja ümbrust tutvustama? :)

Reisi motoks on meil, et laseme elul end kanda ja võtame kõik pakkumised avatult vastu! :)

mrnleetmaa@gmail.com

Parimat!

Ostsin piletid ära Ryanairilt läbi Oslo. Aitäh kõigile! :)

Ma hetkeks mõtlesin, et kuna mul on see Rootsi kruiisi kupong, et siis tuleb nii äkki odavam. Aga jah, ma ei tea täpselt seda, et kuidas sadamas lennujaama saada jms.

Ehk tõesti pigem siis see Oslo variant. Ei ole ka kallis.

Kõige pealt - ma olen nii tänulik, et Te kõik nii kiirelt ja lahkelt vastate, aitäh!

See Rootsi variant tuleks vist kõige odavam, mul on selline tunne. Minu leiu hind kahvatub selle kõrval. :D Peaks uurima kus see Stockholm Skavska täpsemalt asub.