vilje57

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
19 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ei ütle,et 20-eur oleks väga kallis,kuid kui kogu puhkuse aeg kokku võtta,siis tuleb AI soodsam.

Pole need hinnad Bulgaarias enam midagi nii odavad.Liha ja kana hinnad sama mis meil.Leiva ja piima tooted on odavamad.Kui iga päev väljas söömas käia siis eriti odavam küll ei tule,kui paketiga.Õhtusöök kahele koos pokaali veiniga 20eur.

Olen käinud mõlemas,ja võin öelda,et Sunny Beach on parem.Ka lastele on seal tegevust nii hotellide territooriumil kui ka linnas.Hotellidest soovitaks Riu Helios Paradise.Väga hea hotell,eriti laste jaoks.,aga hind on üpris soolane.

Messilt võib hea hinnaga saada,kuid seal põhiliselt nädalased paketid müügil.Ise ma alla 10-päeva paketti ei vali,nii tuleb päeva hind odavam.Alla 800 muidugi head hotelli ei saa.Ka 5 tärni hotellid võivad olla erineva tasemega.Enne hotelli valimist lugege läbi hotelli kirjeldus ja puhkajate kommentaarid
.Soovitan Inglise ja Vene saitidelt.Eesti keelset infot on väga vähe.

Olen iga-aastane varajase broneeringuga puhkaja,kuid see aasta leian,et reisid on üle hinnatud, võrreldes eelmiste aastatega.Olen puhanud alati 4-5 tärni hotellides. Esialgu ootan paremaid pakkumisi.

Ei ütleks,et kõik hinnas on mõttetu. Pole need hinnad enam midagi nii odavad,kui mõni aasta tagasi.Üks väga hea ja uus hotell on Sunny Beachil Riu Helios Paradise. Olime septembris seal ja leidsime, et Bulgaarias me enam hotelli valikul katsetama ei hakka. Kõik oli super.

Kemer on umbes 50km.Antalyast.Maksta Kemeris on kõige parem selles rahas milles on hind määratud,sest kui hakatakse ümber arvestama teise valuutasse saate kindlasti petta.Toidukauplustest pole otseselt midagi ostnud peale tumeda õlle, mis ei olnud odav.Olen alati võtnud hotellid, kus on kõik hinnas.Kui on veel küsimusi,vastan hea meelega.

Türgis saab euridega väga hästi hakkama.Tulime ise 7-ndal oktoobril Kemerist.See jutt,et Kemeris pole perega midagi teha,ei vasta tõele.Olime 5 tärni hotellis ja restoranis oli laste laud toitudega eraldi.Seal olid isegi imikute piimasegud olemas.Soovitan enne hotelli valikut uurida hotelli asukohta ja pakutavaid teenuseid.3-tärni hotellis ei saagi kõik teenused olla kõrgel tasemel.

Olen ise ka 17 -29märts Hurghadas,loodan,et on turvaline,kuna kuurordides on alati nii olnud,kuid siiski tuleb jälgida olukorda ja kuulata,mida räägivad kohalikud giidid.

Manavgatis on esmaspäeviti ja neljapäeviti suur turg.Linn on Sidega koos.Bussijuhile öelda Manavgat basaar ja ta laseb teid õiges kohas maha.Hinnad on tunduvalt odavamad, kui Kemeris.

Sunny Days Palacio hotelli ei soovita.Olime detsembris selle lähedal Arabias ja kuulsime üpris halbu kommentaare selle hotelli kohta,nii toidustuse kui ka kõige muu kohta.väga paljü nahaalseid venelasi ja ka lärmakas hotell.Meie hotelli kostus öine lärm.

Meie oleme Arabia Azur hotellis.

Millises hotellis olete,ehk kohtume merereisil.

Käisin Al Nabilas kolm aastat tagasi.Siis oli küll kõik tasemel.Hotell ise on väga ilusa arhitektuuriga,teenindus hea,mitu randa ja laguun.On ka igasuguseid kalakesi ja koralle.Ainus puudus on see ,et kaugel tsivilisatsioonist.Viimane hotell ja edasi on kõrb.Õhtuti pole kuhugi minna,kuid meid just võlus see vaikus.Mõnus oli terrassil tähti vaadata ja koksi juua.Igati hea valik.Head puhkust!

Murike 42.Loodan et teed veel merereise.Pole Hurghadas kolm aastat käinud,seega ka sind näinud.Nüüd siis võtame jälle reisi ette.Saabume 04.12.Loodan sinuga kohtuda ja see laevareis ka ära teha.

Ilmad on soojad ja meri ka.Kaardimakseid eriti ei tunnistata kuigi võimalus on.Varna on ilus ja puhas linn.Ka kingitused ja kosmeetika tasub osta Varnast,sest seal on odavam kui kuurortites.Ka Nessebaris tasub ära käia,päris armas linnake.Meeldivat puhkust!

Selle hinnaga head hotelli ei saa.