SHelen

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Vaatasime isegi bussiga liiklemist, aga just kellaaja tõttu jäingi natuke mõtlema. Nii lennujaamas kui ka Splitis peaksime ootama ca 50 minutit bussi, seega jõuaksime Makarska bussijaama 00.00 ja lisaks peaksime veel hakkama oma broneeritud majutust otsima. Muidugi kui muud võimalust ei ole, teeme selle ära.
Kuskilt lugesin, et ei olegi vaja raha kaasa vahetada, saab ka eurodes majandada. Aga samas, kuidas bussipiletitega on? Peaks ikkagi nende tarbeks vahetama?

Tere!

Mul oleks sama küsimus, mis eelmisel foorumlasel. Nimelt tuleme sõpradega - mina, mu elukaaslane + veel üks paarike, Hispaaniasse 15-22 juuli. Siinkohal sooviksingi teada, et äkki keegi näiteks kohalikest teab, mõnda hea asukoha ja hinnaga majutust Barcelonas, et oleks võimalik ka natuke ööelu vaadata ning vaatamisväärsustega tutvuda. Plaanime majutust leida 2 ööks, plaanide kohaselt 19-21 :)

Ettetänades,

Helen

Naabrimees - Kahjuks ei ole see väga taskukohane, sest selle raha eest saaks juba kõik hinnas puhkusereisi.

Aga www.skyscanner.net aitab ja me otsime ja vaatame, kus mis hinnaga saaks. Leidsin hetkel näiteks Madridi ~230 euriga piletid, seega kui väga tahta, siis vist ikka leiab.

Ja kui see aasta ei leia midagi head, siis proovime teada saada puhkuse ajad juba varem ning alustame otsinguid aegsasti. Sellest hoolimata ootan veel igasuguseid veel avastamata kohti, mida kunagi külastada :)

Rahalistele võimalustele selles mõttes piire pole pandud, et mida odavam seda parem. Türgi langeb selles mõttes ära, et kuna see suvi on meeletu tung nö soojade maade külastusele, siis on piletid suhteliselt kallid.

Eelmine aasta sai reisitud näiteks mööda Sloveeniat-Austriat-Ungarit jne Montenegrosse. Majutus suhteliselt odav(20 eurot öö mereäärses nö korteris), hinnad ka taskukohased (va joogid). Seda kõike sellepärast, et turistid pole veel Montenegrot väga oma sihtkohaks võtnud (va venelased, kes külastavad seda kanti üsna aktiivselt).

See aasta mõtlesime minna kuskile..aga ei teagi kuhu. Kuskile kus on normaalsed ilmad, hinnad ja kus oleks midagi vaadata. Ühesõnaga võiks olla selline mõnus säästureis kuskile, kuhu saaks hea hinnaga lennupiletid.

Saksamaa on hea variant, kuigi natuke on sealgi ringi reisitud juba.

Ootan ühesõnaga veel põnevaid ideid. Need kes juba on vaevunud vastama, neile aitähh ;)