jr.turist

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere.
Kas keegi Pattaya kandis ka viibib 29.11-11.12.14
Võib ühendust võtta. jr.klubi@gmail.com

Parklast saab alla bussiga.krkas on ka suplemis võimalused olemas,erinevalt Plitvicest.

Tere.
Eelmisel aastal sai kaks korda Horvaatias käidud. Plitvice ja KRKA rahvuspargid on kindlassti vaatamist väärt. Zadari laulvad kaid,Dubrovniku ja Kotori kindlus.Ilusaid kohti on palju.
Apartamentide leidmine polnud kuskil probleemiks. Keskmiseks ööbimise hinnaks kujunes 10–15 euri nägu/öp.Eks kaubelda tuleb ikka ka ja mitte maksta kohe seda hinda mida küsitakse.Samuti ei tasuks üle maksta trahvide eest.Lugesin et makstakse kohe välja 50–100 euri, see on ulme.Olen rekkaga ja omal käel aastaid Euroopat sõitnud ning üle 20-ne ei ole veel kunagi maksnud.Poolast edasi muidugi ei tasu politseile mustalt raha pakkuda,võivad ka käed raudu panna selle eest. Küsi julgelt lisa!
Edu ja ilusat suve kõigile seiklejatele.

Tere
Olen liikunud Itaalias väga palju rekkaga. Üldiselt kiirteedega paralleelselt Itaalias on väga palju nn.maksustamata teid, mis on täiesti sõidetavad. Kaotab küll tõesti veidi rohkem aega kuid näeb ka palju rohkem kui kiirteedel.Suurlinnade ümber tasub aga kasutada kiirteed.Nimelt suurlinnade ümber olevad teed ei ole üldjuhul maksulised.Tasub osta ka Itaalia kaart, et oleks pilt selgem kuhu liikuma peab.Edukat liiklemist. Homme olen ise liikumas Horvaatia poole.